ZVLÁDÁM JEŽDĚNÍ AUTEM

Mám už osmiměsíční vnučku, je to náš miláček, na fotce je i s mojí dcerou.

A ještě se musím pochválit, jak zvládám ježdění autem – zmiňovala jsem se koncem února, že mi manžel zakoupil malé autíčko, protože naším velkým jsem se bála jezdit a já po deseti letech zase začala řídit. Hlavně kvůli tomu, abych mohla vozit moji mami, která dost špatně chodí a sama ven vůbec nemůže. A to je vlastně i důvod, proč píšu – chci se podělit o své zkušenosti s tím, jak to zvládám. Já se vždycky ježdění  už od dob autoškoly dost bála a nikdy jsem řízení moc nevyhledávala. A co teď s tím? – Tak jsem do toho  zapojila i svou nově nalezenou víru v duchovní zákonitosti a pomoc andílků. Vymyslela jsem si pozitivní afirmace a zjistila, že nestačí jen – jsem klidná a šikovná řidička, ale musím k tomu přidat i kus odvahy. A úplně nejvíc mi pomáhá věta a vědomí, že ať jedu, kam jedu, vždy jsem pod ochranou andělů. To mně zaručeně uklidní.

Před cestou ještě vždy požádám svého andělíčka strážníčka o ochranu a o místo na zaparkování – a zatím jezdím i parkuji v pohodě. Mám pár míst, kam jedu nerada – odbočování v kopci nebo bez semaforu doleva na hlavní – a vždy si předem přeji  ať vše zvládnu a buď mám volnou cestu nebo mě skoro hned první auto pustí. Nezapomínám děkovat a sama ráda pustím jiného řidiče. Takže mě ježdění začíná i těšit i bavit. A hlavně mami je spokojená, vozím ji na nákupy i na návštěvu k Májince. A tak máme radost všichni a o tom to je.

Přeji Tobě i všem  lidičkám krásné dny a  těším se na další setkávání alespoň na netu.

Jája.

27.5.2011

Ahojíček Jájo,

Jsem moc ráda, že ses po dlouhé době ozvala….a ještě tak s pozitivním mailíkem…nj…ty jsi ta Šťastná žena na mých stránkách :o).

Jáji, díky za připomenutí, kdo jsi…. Na tom chatu jsme se jeden čas docela často vídali…a bylo to hezké povídání…jen tak.

Fakt mám radost, že ses pustila do řízení autíčka a že ti dělá radost…jdeš na to dobře i s těma afirmacema a klidně si můžeš říkat afirmace i na ostatní účastníky provozu…např. Na silnici potkávám jen ohleduplné řidiče a účastníky provozu, kteří dodržují pravidla silničního provozu atd.

Jájinko…. Jezdíš teprve od února…je to ještě krátká doba a je mi jasné, že čím jsme starší tím víc jsme opatrnější a zodpovědnější… a tak je naprosto normální, že si ještě nejsi úplně jistá za volantem a máš oči na sťopkách a ještě stále přemýšlíš nad každým pohybem a úkonem, který v autě děláš. Ale uvidíš, že to bude čím dál lepší…každou jízdou si budeš víc věřit a budeš se cítit za volantem jak za plotnou u vaření :o). Je to jen otázka času a jak já říkám vyježdění se…. je to jako s písmenkama….když jsme ve škole a furt píšeme, tak nepřemýšlíme jak se které písmenko píše, ale když najednou vyjdeme ze školy a píšeme většinou na PC, tak po delší době když máme napsat ručně dopis, tak se stávám, že přemýšlíme nad  některými písmenky, jak se vlastně píší. Takže jezdi jezdi a ještě jednou jezdi…opatrně, nedivoč….ale to tobě nemusím psát.

PS: děkuju za fotku tvých holčiček…jsou obě moc krásné a jde z nich cítit láska…tak to má být….jsi zkrátka šťastná žena :o).

Měj se a směj se a nedej se… jsi skvělá řidička a na cestě potkáváš jen fajn řidiče a lidičky…….

S láskou………tvá Zrzka

28.5.2011


Milá Zrzko,

Jsem pravidelnou návštěvnicí Tvých stránek a teď jsem prostě dostala chuť Tě pozdravit a napsat pár řádečků .  Párkrát jsme si  spolu povídaly na chatu.

Sdílet tuto pravdu

Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Share on skype
Share on whatsapp
Share on print

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama