Způsob, kterým stisknete pěst, říká hodně o tom, jaká jste osobnost

 

Platí to i o způsobu, kterým svíráme pěsti. Vyzkoušejte tento jednoduchý a velmi pravdivý test. Stačí jen stisknout pěst a najít patřičnou variantu odpovědi.

 

1 — Jste skutečný altruista.

Jste ochotni pomáhat jiným i tehdy, je-li to pro vás spojeno s jistým nepohodlím. Stále hledáte nové znalosti, nové dojmy. Jste neobyčejně energičtí a poněkud netrpěliví. Lidé jako vy bývají označováni za dobrodruhy a odvážlivce. Zároveň ale nikoho ani nenapadne, jak často býváte právě vy neklidní, jak často byste sami přivítali pomoc a ochranu. Je pro vás životně důležité uznání a přijetí, neboť nezřídka narazíte na lidi zneužívající vaší laskavosti. Pevné vnitřní zásady vám však nedovolují podlehnout znechucení a mávnout rukou nade vším a nade všemi. Dál pomáháte těm, kteří to potřebují – snad jste jen trochu obezřetnější.

 

2 — Jste skutečně tvůrčí osobnost.

Jste společenští, přitahujete k sobě lidi nejrůznějšího druhu. Přátelé vás mají rádi pro vaši upřímnost a břitký rozum. Jste sebejistí, máte silně rozvinut pocit vlastní důstojnosti. Jste vytrvalí a obratní, což z vás dělá jak přirozeného vůdce mezi přáteli, tak dobrého vedoucího v pracovním prostředí. Často vám však v přijetí odvážných rozhodnutí brání neustálá obava z nezdaru, neboť ten by se silně dotkl vaší samolibosti. Potřebujete pochvalu a potvrzení oprávněnosti svého konání. To není jistě nic špatného. Hlavně si nepřestávejte věřit, i když vám zrovna nikdo neříká, jak jste dobří. Je přece docela možné, že jste se ocitli mezi lidmi, kteří vám vaše úspěchy zkrátka závidí.

 

3 — Jste neuvěřitelně okouzlující člověk.

Jste vtipný a výmluvný, i když poněkud ostýchavý, což vám brání tyto své vlohy naplno projevit. Mnozí lidé vás proto mají tak trochu za nemluvu a člověka, který se společnosti spíše vyhýbá. Jste bystrý, vnímavý, pedantický a někdy toho od sebe chcete příliš, což vás zbytečně zneklidňuje. Snažíte se, aby nic nenarušilo vaši vnitřní harmonii. Vaši blízcí se s vámi cítí velmi dobře. Někdy je vám dost smutno při pomyšlení, že nedokážete snadno navazovat vztahy, lehko zapadnout do každého kolektivu a být duší společnosti. Neberte si to ale k srdci, stačí ukázat lidem trochu přívětivější tvář a půjdou za vámi i ti, kdo z vás dřív měli respekt.

 Převzaté ze stránek http://www.pronaladu.cz/

Vyzkoušeli jsme už hodně způsobů, jak nahlédnout do vlastního nitra. To hlavní, co za nás promlouvá, je tělo. Naše návyky, grimasy… tělesné pohyby i mimika nás odhalují.

Sdílet tuto pravdu

Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Share on skype
Share on whatsapp
Share on print

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama