Vzkaz od zlaté dušičky – Neumírejte zaživa

Hrajete hru života a přitom nechápete, že jste často pouhé loutky. Avšak lze pochopit, že se chováte tak, jak se chováte. Jste v mnohém stále ještě polapeni ve 3.dimenzi, materiální svět vámi prostupuje skrz naskrz.

Mnohdy prožíváte vize, kdy se dostáváte do jiných světů a jste překvapeni a nadšeni, ale také se objevuje strach a obavy. Tyto vize k vám mohou promlouvat nebo vám pouze ukazují nové možnosti. Nebojte se a s láskou pozorujte vše nové, budete překvapeni, kolik nových informací získáte. Vaše světy také stále ještě obsahují mnoho neochoty změnit se a připustit si, že spoustu věcí ve vašem životě nefunguje. Vaše strachy a fyzické vypětí vás odvádí od „normálního“ myšlení. Chováte se extrémně a často propadáte skepsi. Pokud jste nuceni zažívat obavy a strachy, musíte se odreagovat. Jinak vaše fyzická těla kolabují. Přemýšlejte sami o sobě a podívejte se na to, co žijete a jak. Uberte ze svého přeplněného dne několik minut a prožijte je v tichém klidu mysli. Velmi vás to ozdraví. Neboť v tento čas se vše, co se ve vás dlouho střádalo, dere ven. Nic nesmí zůstat uzamčeno uvnitř vás samých. Pokud jste celé roky jen hromadili, přijde náhlý výbuch a vše se vyvalí ven. Poté však zbude již jen málo k řešení, neboť vy již nebudete. Vše se vrací stále rychleji. I z toho důvodu je nutné zpytovat své svědomí a chyby, o kterých víte, že jste učinili, ihned napravovat. Mluvte s lidmi kolem a nenechávejte nic nevyslovené. Je potřeba, aby láska prostoupila vaši duši. Nehledejte důvody, proč nebýt se svou rodinou, proč se nesetkat s přáteli, ale buďte s nimi každou volnou chvíli. Nic není důležitější, nežli urovnané vztahy, odpuštění a radost z přátelství. Často se chováte tak, jak sami nechcete. A již v té samé chvíli cítíte, že je to špatně. Nenechávejte to být, ale vše ihned napravujte. Sledujte v sobě své reakce. Hledejte lásku, ne ponížení. Nebojte se ji projevit. Neodpírejte jí ani sobě, ani ostatním. Bez lásky by byl váš život chudým. Neumírejte zaživa, ale radujte se z života a oslavujte ho. Ať vám v tom pomáhá Bůh.

Zdroj: http://zlata.dusicka.sweb.cz/

Lidé Země, život je jedna veliká hra a vy jste do ní všichni vážně zaangažovaní. Mnohdy tolik, že nemáte odstup od toho, jak se chováte, co děláte.

Sdílet tuto pravdu

Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Share on skype
Share on whatsapp
Share on print

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama