Strach z hadů

Hodně se ztotožňuji s tvými pravdičkami a názory. Chtěla bych tě poprosit, až budeš mít chvililinku čas, mohla by si prosím vzít do ruky tužtičku a zeptat se, proč se tolik bojím hadů ? Mám z nich opravdu panickou hrůzu a nedovedu si to nijak vysvětlit. Ještě taky připíšu, co se mi nedávno zdálo, byl to velmi živý sen, ve kterém se mi had omotal kolem nohy a položil si na mou nohu hlavu a díval se na mě….Souvisí to spolu nějak ? Předem děkuji za odpověď a přeji krásné a usměvavé dny :o)

Bařka

11.9.2012

 

 

 

 

Ahojíček Bařko :o),

Omlouvám se, že odepisuju až nyní…ale nějak časově nestíhám…potřebovala bych být dvakrát a nebo aspoň, aby se moje myšlenky samy vtiskly do písmenek :o). No ale, snad ještě o odpověď stojíš….tak tady je:

Asi ode mě očekáváš jinou odpověď než kterou ti jdu napsat. Bohužel se mi nezakreslilo nic, co by ti dávalo hlubší smysl…..žádná souvislost z minulým životem a nebo zážitkem z minulých let. Je to jen o tom, že spousta z nás jistá zvířátka nemusí…ať už to jsou hadi, nebo pavouci či myšky atd. Někteří mají na jisté zvířátka vyloženě fóbii. Já osobně mám radši chlupaté zvířátka a potkat hada ve volné přírodě…tak se přiznám dobrovolně….že vezmu kramle, protože se v hadech nevyznám a nevím jestli je jedovatý a nebo nebezpečný :o). Má to tak spousta lidí.

K tomu snu…. Budeš si muset dát trošku do souvislosti jakým obdobím sis procházela v té době kdy se ti sen zdál…. Had je symbolem moudrosti a mužského principu….že byl omotaný kolem tvé nohy….souvisí s těmito symboly. Noha je krok vpřed…možná jsi v té době měla udělat nějaké rozhodnutí, nějaký krok ….a mohl ti v tom pomoct nějaký muž. Nebo jsi se možná rozhodovala v něčem co mělo spojitost s mužem. Snad si vzpomeneš co jsi v té době řešila…

Tak se měj a směj a alespoň ve snu se hadů neboj…. Tam jsou neškodní a jejich symbolika nám může pomoct odhalit něco a nebo nás posunout někam.
S láskou….Zrzka
24.9.2012

 

 

 

Zdárek párek, Zuzanko:o)

to víš, že stojím o odpověď a moc za ni děkuji :o)
V tu dobu vím přesně, co se dělo. Měli jsme s přítelem krizovku a nevypadalo to vůbec dobře. Ale ještě jsme to spolu zkusili a teď máme vyvážený, harmonický vztah, ve kterém se doplňujem. Já se možná po tom snu i tak nějak na ty hady dívám z jinýho úhlu pohledu, (jako že se asi oni bojí víc mě, než já jich)… ale stejně tam ten strach je … Jinak musím s tebou  souhlasit, že člověk by se musel aspoň rozčtvrtit nebo rovnou posílat zprávy telepaticky 🙂 To by se mi líbilo 🙂 Tak jo, ještě jednou velké DÍKY za tvou práci na stránkách, které vedou lidi tím správným směrem :o)

Pa pa, měj se krásně a posílám pozitivní energii;-)


Baři

24.9.2012

 

Ahojíček Barčo,

Ty jsi ale rychlík :o)…. Tak dlouho jsi čekala na odpověď a hned jsi mi odepsala… to mám ráda, když je zpětná vazba :o).

Těším mě, že ti kamínky mozaiky tak trošku do sebe zapadly :o) a taky, že jste s přítelem tu krizovku zvládli…jen tak dál.

Jinak s těma hadama buď v klidu…domů si ho asi žádného takového mazla pořizovat nebudeš, v přírodě jich zase u nás tolik nepotkáš, v televizi se na ně dá koukat, pokud jde o přírodovědný film a ne nějaký horor :o). Ale pro případ, že bys to chtěla řešit….tak strachy a fobie se dají hezky odťukat metodou EFT. Když si na PRAVDIČKÁCH do vyhledávače zadáš EFT tak ti o tom vyjedou články…a nebo si to vyhledej na netu. Možná víš o co se jedná…pokud ne…tak hledej šmudlo hledej…. Jinak náboj tvých písmenek…to je mazec…ty divoško jedna…

Tak zatím pa a měj se a směj se….

S láskou….Tvá Zrzka :o)

24.9.2012

Ahojda, nedříve Ti patří velké DÍKY za tvoji práci na stránkách.

Sdílet tuto pravdu

Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Share on skype
Share on whatsapp
Share on print

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama