ŠŤASTNÁ TO ŽENA :O)

 

Samozřejmě jsem za to vděčná, že neřeším žádné vážné starosti, ale na různých stránkách s duchovní tématikou se můžeme dočíst, že se člověk posunuje dál tím, že řeší nějaké problémy, překonává překážky apod. A kdo ne, tak ten ustrne ve vývoji. Mně je padesát, mám skvělého muže, šikovné, už dospělé děti a každým dnem čekáme první vnučku. V práci se mi celkem líbí, hodně sportujeme a zdraví slouží. Teď sice řešíme zdravotní problémy rodičů, ale to jsou normální starosti a zatím to společně zvládáme.

Podle možností se snažím pomáhat lidičkám, mám Reiki dvojku, jsem vegetariánka. Ráda bych ale znala svůj životní úkol v tomto životě a jak bych ještě mohla přispět k pomoci naší matce Zemi. Byla bych moc ráda, kdybys mi mohla poradit a někam dál „postrčit“.

Děkuji moc za odpověď a přeji vám všem hodně lásky.

Jája

26.9.2010

Ahojíček Jájo –  šťastná to ženo :o), 

Je to krása…..jsi příkladem toho, jak to vypadá, když se člověk nechává unášet proudem řeky Života. Vím, že se píše na stránkách s duchovní tématikou, že nás průšvihy a životní pastičky nás posouvají v duchovnu dál, protože nás vedou k pochopení atd.  Já se s tímto taky ztotožňuji. Určitě ale není nikde na těch stránkách psané, že ten kdo není s malérem jedna ruka, že stojí na místě a nemůže se vyvíjet dál. Pokud to je někde takto prezentované, tak s tím už nesouhlasím. Zkrátka a dobře Jájo, ty jsi už tak daleko, že teď je tvoje cesta -poslouchání svého vnitřního hlasu, který tvoje kroky povede za tvým životním úkolem. Životní chaos v nás dělá zmatek (to jsou ty problémy – životní) a chaos je předvoj klidu, ve kterém se ty už nacházíš…..jen v klidu uslyšíš svůj  vnitřní hlas. Na tom teď je třeba pracovat. A jak pomáhat lidem? To ty taky víš…… už jen tvoje přítomnost mnohým pomáhá a přitom nemusíš nic dělat. Jsi takové sluníčko, které vyzařuje svůj klid a pohodu na ostatní lidi, kteří se ve tvé přítomnosti cítí tak nějak bezpečně a dobře.

Jájo, na své životní úkoly si musíme přijít každý sám……je to součást toho úkolu a jak tě popostrčit? Když už se nacházíš v tom svém klidu a tichu, tak poslouchej, co tě oslovuje…ptej se sama sebe, co by tě tak nejvíc bavilo – naplňovalo dělat a co by současně pomohlo matičce Zemi….zkus se zasnít…….kdybys mohla všechno (bez omezení)…..co bys dělala? …pak se ptej…..jak to bude prospěšné ostatním…..co z toho budu mít já, jaké pocity z toho budu mít? …co z toho budou mít ostatní bytosti?……hledej šmudlo hledej…….už to skoro máš :o).

Jájinko, díky moc za to že ses ozvala……napsala o tom jak je krásně na světě, jak si člověk může vytvořit svůj život podle svých představ.

Měj se a směj se Jájo, a přeju ti jen fajn lidičky kolem tebe……Tvá Zrzka

29.9.2010

Ahoj Zrzečko,

Moc děkuji za Tvá slůvka, máš pravdu, musím si na to přijít sama. Vlastně bys mi ulehčovala práci a takhle je pořád přede mnou nějaká výzva.

Tak už jenom Tvá odpověď je pro mne takové malé pošťouchnutí kupředu.

Takže díky,díky,

vaše i do budoucna věrná příznivkyně.

Jája.

29.9.2010

Ahojíček Jájinko  :-)))))

Díky za neskutečné nádherný mejlík..Málokdy se stane, že je člověk se svým životem naprosto spokojený..Skoro se sama bojím přiznat, že i můj život je vlastně sen, mám 21 let spokojené manželství, manžela dodnes miluju a obdivuju – to se dnes už nenosí  🙂 – dnes je skoro nutné manžela a vše kolem ustavičně před kolegyněmi pomlouvat, aby jsme nevybočili z řady..- to je moderní..Bojíme se vyjádřit vlastní názor – o to taky médiím jde. Já se „chlubím“ všem na potkání, že mě tohle štěstí potkalo a nestydím se za to. Myslím, že duchovní stránky vynech!! Pokud si spokojená, neřeš to..! Jen klidně dál vysílej spokojenost se svým životem – tím posiluješ energii egregora spokojenosti a štěstí a ten už se tetelí nedočkavostí, kdy ti nadělí víc a víc spokojenosti!!!!!!!!! Pokud v sobě živíme pochybnosti, strach a úzkost, že přeci není možné, abychom byli tak spokojeni, věř, že se ti tyto myšlenky začnou plnit…Vesmír nerozeznává negativní přání od pozitivního – prostě jsou to přání a ty se začnou plnit..Milá Jájo, drž se pořád svých krásných a spokojených myšlenek a budou se ti jen a jen množit!

Jasně, že přijdou situace, kdy nám zrovna není nejlépe (úmrtí blízkých, problémy v práci apod..) Ale věř, že blízcí – stejně jako každý z lidí i zvířátek si svoji smrt dopředu naplánuje, než jde na tento svět, takže nic z toho neovlivníme. Slovíčka „kdyby“ jsou prázdná a naprosto zbytečná, prostě neexistují!

Důležité je to, jak si žijeme teď a tady a nic víc neřešit ( minulost, budoucnost..)

Moje milá Jájinko, přeji ti, ať se i nadále kocháš životem, přinese ti jen a jen radost..A nepřipouštěj si pochybnosti a myšlenky, že to není jen tak – zatímco máš teď trychtýř otevřený vesmíru.v případě strachů a negativit se trychtýř na „tvoje“ přání otočí opačně – rozšířený prostor jde k tobě..

Opravdu si mě moc potěšila a mám velké přání – abychom se měli všichni tak dobře, jak si přejeme 🙂

Jájinko, žij z toho co máš a užívej života plnými doušky, děkuji ti, s láskou Grev

29.9.2010


 

 

Milá Zrzečko,

Nedávno jsem objevila vaše stránky, jsou prima, moc vám fandím, děláte skvělou práci.

Ráda bych znala Tvou odpověď na můj problém – a teď to asi bude vypadat divně, ale můj problém je ten, že vlastně žádný nemám.

Sdílet tuto pravdu

Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Share on skype
Share on whatsapp
Share on print

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama