Rezonátor – životabudič

Jsem vcelku pozorovatel a tak mi neuteklo ani to, že někteří lidi se snaží před tím, co jsem popsala tak nějak utéct a přestávají stát nohama na zemi a lítají někde v dimenzích, které se mi zdají již tak nějak slušně řečeno „ujeté“… mám na mysli „fanatismus“ spojený s duchovnem. Tito lidé jsou zralí, aby padli do rukou pánů CHOCHOLOUŠKŮ v zařízeních, kde se navlékají svěrací kazajky :o).

Narodili jsme se sem na matičku Zem, do této doby, ve které máme něco pochopit, máme si zde něco odžít. Razím myšlenku…“mít nohy pevně na zemi a hlavu v oblacích“.

Tyto výše popsané okolnosti, mě přiměly po delší době vzít do ruky centropen a pastelky a nakreslit rezonátor, který by měl fungovat právě na podporu zharmonizování čaker a jako energetický doping, který současně ty co lítají bude stahovat zpět na zem a ty co je život tak nějak nebaví, povytáhnout jejich hlavu a myšlenky do výšin.

Už kdysi jsem nakreslila rezonátor „čakrový strom“ a „anděl strážný“, který se mezi lidi šíří, tak věřím, že i tento nový rezonátor, který si dovolím nazvat „životabudič“ bude nám všem nápomocný a svůj účel, se kterým jsem jej kreslila naplní.

Tyto obrázky jsou nastaveny tak, že není potřeba originál a dostačující je jejich barevný tisk. V případě, že si jej vytisknete černobíle, pak si tento obrázek vybarvěte podle vašich představ a cítění. Když už si obrázek vytisknete barevně, můžete se přesvědčit o jeho energii tak, že nad obrázek přibližně 5 až 10 cm přiložíte otevřenou dlaň a vnímáte energie, které z obrázku proudí…..už když přiložíte ruku k monitoru, tak pocítíte jeho sílu. Někdo ji může vnímat jako teplo, jiný jako chlad, další jako brnění, nebo štipkání….každý tyto energie vnímáme jinak.

Použití:

1. Můžete si jej dát pod matraci, nebo postel do oblasti kde se nachází vaše srdeční čakra.

2. Můžete si jej složit a mít jej u sebe v kapse, v kabelce.

3. Můžete si jej nechat na ploše vašeho monitoru

4. Můžete si ho dát kamkoliv, kde cítíte a máte potřebu ho mít.

Přeju vám všem, aby obrázek, který jsem kreslila s láskou a z potřeby toho co už dlouho cítím, vám posloužil přesně podle toho, co zrovna  potřebujete. Každý z nás potřebuje energii, chuť do života a stát nohama na zemi s hlavou v oblacích.

Mějte se a smějte se……..s láskou

Vaše Zrzka

30.8.2014

Nový rezonátor, který si dovolím nazvat „životabudič“ bude nám všem nápomocný a svůj účel, se kterým jsem jej kreslila naplní.

Sdílet tuto pravdu

Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Share on skype
Share on whatsapp
Share on print

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama