PROČ MĚ BOLÍ NOHY?

 

je to takové pohlazení po duši..dokážeš to moc pěkně napsat..Moc se mi líbilo jak jsem kdysi u tebe četla,že jediná pomocná ruka je na konci jeho paže..tuhle pravdičku jsem přijala za svou..a je to ta největší pravda,druhý ti může ukázat směr,pomoct energii,třeba i poradit,povzbudit-ale stejně největší práci musíš vykonat sáma.Takže ti posílám lásku za všechnu tu pomoc,kterou lidem předáváš,máš zlaté, obrovské srdce,tak to vnímám a když se dívám na tvou fotku tak je kolem tebe zlatá záře-že by odlesk tvých vlasů:-)Mám to k tobě dost z ruky,ale hned bych se rozjela na nějaký kurz nebo jen se s tebou setkat,třeba jednou…

Poslední dobou si pořád říkám,že ti napíšu,je to každým dnem víc intenzivní,ale stále je ve mně pocit,že všichni ostatní mají větší problémy a já nechci zabírat místo těm,kteří tě potřebují více,když já mám všechny prostředky k tomu si pomoct sama.Možná se trošku stydím,že si  pomoct neumím..Dnes už to ale bylo tak silné,že jsem se rozhodla napsat a pokud mi máš poradit tak se můj mejlík dočká odpovědi,pokud ne,tak ho ber jako poděkování a jen,že ti posílám lásku.

Jsem človíček,kterého to duchovno odmalička přitahovalo..ale až asi před rokem a půl jsem díky nemoci objevila souvislosti a hlubší poznání…v té době jsem hledala pomoc – nejprve v klasické medicíně,ale přišel mi do cesty člověk,který mi ukázal,že já jsem ten kdo si musí pomoct,nakopl mě,že si svou nemoc způsobuju sama svým myšlením,pesimismem,nesebeláskou a že všechno je to o síle myšlenky,změny postoje k životu,naučit  mít se ráda,odpouštět nejen ostatním ale i sobě,ztišit se a podívat do sebe,rozpustit ty špatné emoce,přijat sebe i druhého takového jaký je,nebojovat s bolestí,ale podívat se na to z ptačí perspektivy-poděkovat a důvěřovat,že vše se děje pro mé dobro,abych se něco nového naučila,aby mi to něco ukázalo,třeba chybu,kterou dělám a nevidím..můj život se změnil,jak jsi někde psala,člověk ,který jednou objevil duchovno už ho nikdy nepustí a já jsem objevila jiný svět..prošla jsem zasvěcením reiki a shambally a objevila ten úžasný pocit energii,takže teď když je mi ouvej tak už neběžím k doktorovi pro pilule nebo opich,ale ztiším se a hledám v sobě…co to způsobilo..,pomáhám si energii nebo hopkuju,hýčkám to svoje milé tělíčko,děkuji mu a posílám lásku za jeho samouzdravovací procesy,dávám mu čas…

Milá Zuzko,tohle všechno vím a přesto si neumím pomoct-mám problémy s nohami,začlo to asi v době,kdy jsem měla jít na operaci s páteří-brala jsem to jak to říkal doktor,že je to od páteře,ale to byla jedna noha,páteř se mi podstaně zlepšila,na operaci jsem nešla a naučila se žít s tím,že jsou dny horší a pak zas období klidu.Jenže asi po roce se asi ta druhá noha naštavala,že to pořád táhne,že ta druhá jen drží stabilitu a že to není fér:-)tak se asi holky pohádaly a ta druhá řekla dost,teď chci odpočívat,ať to zas na chvíli táhne ona:-)Jsou to bolesti chodidel,občas je mám jako v ohni a první cesta z práce vede do sprchy a bolestí mi tečou slzy,je to jako by mi v nich někdo kroutil nervy:(Dokážu to na nějakou dobu „poléčit“reiki,mazáním,odpočinkem…ale je to tu za chvíli zas.Hledala jsem co jsem mohla to mi věř a vím,že nohy jsou spojené s životní cestou,že nějdu tím správným směrem……ale už nějak nedokážu najít souvislosti,nechápu proč?…a tak jsem tě chtěla poprosit jestli by ses na mně nekukla AK na ty moje čakry a jestli to souvisí s 1. nebo 2.čakrou-páteř,nohy?Na čem zapracovat a jestli jsem na to sama schopna někdy přijít..víš asi málo důvěřuju intuici,dost často mám takový ten vnitřní hlásek,ale je jen teňoulinký a asi ho vždy utluče rozum,který říká“vždyť si to namlouváš sama“ asi čekám ,že mě to praští přes papulu:-)až se mi rozsvítí.

Tak se Zuzečko nezlob,že otravuju a pokud by sis nakreslila ty moje čakry budu ráda,třeba mi od tebe příjde ta informace co mám slyšet…a když ne tak to jednou příjde odjinud,třeba z nitra a zas budu běhat jako srnka:-)v mém případě spíš laňka v nejlepším věku:-)ale jednou se na to podívám jako na film a pochopím souvislosti-co jsem se měla naučit a pak už se budu jen smát,že to bylo tááákhle jednoduché a já v tom hledala složitost a neviděla to.Měj se krásně a do vesmíru vysílám přání ,že se s tebou jednou na nějakém kurzíku potkám:-)tak se těším.

Pa.Leňule

28.8.2012

 

 

Ahojíček Leňule :o),

 

Moc děkuju za tvé poděkování, které mě zahřálo….i za tvou důvěru ve mně. Kdybych ti kreslila čakry…tak bys  nebyla o moc moudřejší….nakreslila bych ti jen to co víš a to by ti moc k pochopení nepomohlo.

Hned jak jsem četla tvé písmenka…mi naskakovaly v hlavě myšlenky…..

Páteř… to je základní pilíř našeho těla…je to nosný pilíř…jakmile je tady něco špatně, tak se začnou sypat další části našeho fyzického těla. Díky postoji k životu…tak jak tě pán X nakopl (udělal to dobře) se tvůj pilíř posílil a tak problémy s páteří odešly.

Nohy a chodila…ano chápeš to dobře, že to jsou právě ony, které nás nesou na cestách…ale špatně jsi pochopila to, proč tě pálí. Vím, že se říká a je to i pravda, že když je problém s nohama, tak jdeme po špatné cestě. U tebe to beruško ale takto nevnímám…. U tebe cítím, že jsi na správné cestě….jen se z nějakého důvodu na ni necítíš dobře…možná je to právě tím předsudkem a přesvědčením, že jsi na špatné cestě. Kdepak…jsi na té správné….tak už se tomu nebraň a rozběhni se po té cestičce. Možná se z nějakého důvodu, který znáš ty bráníš po této cestě jít….popřemýšlej o tom. Pak své nohy požádej za odpuštění, že jsi jejich signály pochopila špatně….a vyjdi s otevřeným srdíčkem na tu cestu a kráčej s lehkostí po ní.

Ještě mě napadlo….k tobě….jsi hodně mezi lidmi…hodně a často vnímáš jejich problémy a bebíčka….a tak se nediv, že když jsi mezi lidmi, že na tebe (aniž by si to uvědomovali) hážou své negativa…které se ti usazují v nohou…. Když si představíš lahev s nějakou tekutinou a směsí…tak když ji protřepeš….a pak postavíš….tak ten kal a nebo to co tam je navíc…se usadí na dnu….a tobě se to usazuje v nohou.

Takže co s tím udělat?

Když přijdeš večer domů… nebo kdykoliv tě nohy bolí…tak si představ, jako bys měla imaginární podkolenky….které oběma rukama sundáváš stylem…že si pod kolenem obejmeš oběma rukama nohu a jako bys tu podkolenku stahovala až ke konečkům prstům ….. Po každém stažení imaginární podkolenky si vyklep ruce…jako bys z nich shazovala špínu. Udělej si to 7x na jedné noze a schválně vnímej tu lehkost a odlišnost pravé a levé nohy. Je to rozdíl, který pocítíš. Až si uděláš takto obě nohy….tak si napusti do lavoru vodu s teplou vodou, dej si do ní klidně sůl…nebo něco na co jsi zvyklá…a požádej vodu…aby z tebe stáhla ještě zbytek negativ a bolesti. Mělo by to zabírat…. Tak uvidíš. Toto by si měl dělat každý z nás, který pracuje a nebo se pohybuje a komunikuje s lidma…. Je to krásný reláxek a zbaví nás usazených negativ nejen těch našich, ale i těch kteří je nevědomky na nás flušou :o).

Tak to by bylo ode mě vše…

měj se a směj se a snad se mi podařilo ti nalézt souvislost s tím co ti noženky chtěly povědět…

S láskou…….tvá Zrzka

9.9.2012

 

 

Milá Zuzečko,

 

děkuji ti moc za odpověď a tvoje myšlenky.Ani nevíš jak jsi mě potěšila…někdo mi kdysi řekl,že bolesti nohou říkají,že nejdu tím správným směrem a nutí mě zastavit,protože jdu špatně.Nechápala jsem to,protože kdysi jsem bolesti nohou neměla,ale za to jsem byla pořád nemocná,měla fůru problému a teď se můj život změnil k lepšímu,ušla jsem kus cesty a ta změna myšlení,to pochopení mi moc pomáhá,tak jak můžu jít špatně?Bylo mi líto,že to co jsem objevila-to co mi tolik pomáhá-práce na sobě,duchovní hledání, něco u čeho dušička plesá a na co se těším,z čeho mám radost,když objevím souvislosti,když si dokážu pomoct,když zjistím,že to funguje,že stačí jenom malinká změna úhlu pohledu,pochopení,pozitivní myšlenka nebo vizualizace,něco tak jemného a co to dokáže s člověkem,s tělíčkem,s dušičkou,s psychikou-že to není správná cesta-tak jsem měla zmatek v makovičce-když ten vnitřní hlásek šeptá,že je to správně-uvnitř to cítím,tak proč bolí ty nohy?Proč nechcou jít?

Děkuju ti moc,někde si o tom psala,že člověk někdy přijme za svou nějakou pravdu a ona to třeba není jeho pravda,každý to máme v životě jinak, protože jsme každý originál…tak se mi to teď vybavilo…takže je to úžasné jak se člověk pořád učí..

A s tím,že pracuju hodně s lidičkama -jsem si říkala jak to víš?:-)Tohle mi občas dělá problém- snažím se  na každého pořád usmívat a být milá,ale lidi jsou různí,,hodně vnímám ty energie lidí a nějakou dobu mi trvá než to vše pustím z hlavy..

Takže Zuzi moc tě na dálku objímám a děkuju,dneska sundám ty podkolínka,dám nožky do vody a pak se rozběhnu po té cestičce…..a budu si to užívat!!!!!!!

 

Už teď se usmívám jak sluníčko:-)

S láskou Leňa

10.9.2012

Milá Zuzko, už nějakou dobu provázíš můj život:-)myslím tím tvé pravdičky, které se staly součástí mých dnů....

Sdílet tuto pravdu

Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Share on skype
Share on whatsapp
Share on print

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama