Proč jsem se odčervila.

Měla jsem docela fyzicky i psychicky náročné období a tak není divu, že moje fyzické tělo se začalo projevovat bolestmi, které mě omezovaly v pohybu. Byla to taková „stěhovavá“ bolest, kterou jsem vnímala, jako když se skřípne nerv a z toho místa mi bolest střílela do kloubu. Stěhovala se z ramene, do kyčle, do kotníku, do prstu, do zápěstí atd. Na jednom místě zůstala pár dnů, pak mě nechala vydýchat a zas se někam přesunula. Vygradovalo to v „únavovou zlomeninou nártové kůstky“. Ani nevím jak dlouho to trvalo, ale asi přibližně rok.

Věci se dějí tak jak mají a tak se stalo, že jsem se po dlouhé době „náhodou“ setkala se svou kamarádkou Maruškou, která se věnuje homeopatii a dalším alternativním způsobům léčby. Jsme holky v nejlepších letech a tak není divu, že se naše téma svezlo i na naše bolesti a já ji popsala tu svou bolest, která se stěhovala. Dělala jsem si srandu, že si snad někdo vyrobil wodo panenku a když má čas tak přes ni do mě píchá špendlíky. Maruška se na mě dlouze podívala a říká mi “ Zuzi, ty jsi furt ve styku se psama, doma máš kočky a jak tě znám tak se s nima ňuňáš. Určitě ty svoje chlupáče pravidelně odčervuješ. Odčervilas někdy i sebe?“ Samozřejmě, že moje odpověď byla záporná (hlavně že o parazitech je na stránkách pár článků). Proč bych se taky odčervovala, když jsem neměla problém a když už nastal, tak mě nenapadlo, že by to mohlo souviset s parazity. Maruška pokračovala „Víš co? Stav se u mě, já mám doma tablety na odčervení a zkus to. Ublížit ti to neublíží a jestli pomůže, tak to bude fajn.

Tak se stalo, že jsem se odčervila pilulkami, které jsou určené pro psy CANIVERM FORTE 0,7 g  . Dávkování je stejné jako pro psy… jedna tableta na 10 kg váhy. Takže v mém případě jsem si dala 6 tablet, které jsem jednorázově spolykala.

O tomto přípravku na YOUTUBE přibližně v 11 minutě hovoří pan MVDr. Josef Staněk , kde i objasňuje proč je vhodný i pro lidi. Určitě za shlédnutí stojí celé video, které najdete ZDE

Tři dny mi škroukalo v břiše a chodila častěji na velkou a pak byl klid, ale pozor nejen od škroukání ve střevech, ale taky od té bolesti, která se stěhovala z místa na místo. Je to už přes půl roku a zatím je pořád klid.

Další články o parazitech v našem nejdete zde. Předem se omlouvám, že v článcích chybí obrázky a taky úprava písma je rozhozená, ale bohužel se rozhodilo formátování, když se stránky obnovovaly (postupně se chystám články upravovat)

 

Mějte se a smějte se 

s láskou vaše Zrzka

25.9.2021

 

Zdroj obrázku: Kateřina Nedvídková

 

 

Máte rádi kontakt se svými mazlíčky jako já? Pak vás možná tento článek zaujme.

Sdílet tuto pravdu

Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Share on skype
Share on whatsapp
Share on print

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama