Přírodní BOTOX s okamžitým efektem

 

Přemýšlíte už o Botoxu? Zakažte si tuhle myšlenku, protože bude mnohem lepší odstranit vrásky, hydratovat a vypnout vaši pleť za pomoci přírodních prostředků

Zapomeňte na Botox, jehly i vstřikování škodlivé látky do vašeho těla. Níže uvedená maska se vám zalíbí kvůli svému anti- aging (protistárnoucímu) efektu i kvůli dobrým výsledkům zlepšení kvality vaší pleti. 

… výsledek vidíte okamžitě!

Ze všech přírodních prostředků, které můžete doma připravit, je tato maska jedna z těch, jejichž výsledek vidíte okamžitě

 

Omlazující zelená maska s luteinem  
  • 200 g špenátu
  • 200 g kapusty 
  • 1/4 šálku extra panenského olivového oleje
  • 1/4 šálku kysané smetany

 

Postup:

Špenát a kapustu krátce povařte nebo spařte – jen do jejich změknutí. Potom slijte vodu a rozmixujte v mixéru. Po chvíli přidejte olivový olej a kysanou smetanu a znovu mixujte, abyste získali hladkou homogenní směs. 

 

Použití:

Aplikujte masku na svůj dobře vyčištěný obličej a krk. K nanesení můžete použít štěteček nebo špachtličku. Nechte masku působit zhruba osm minut.

Poté musíte masku důkladně omýt, a to ve dvou krocích. Prvně použijte vlažnou vodu a při druhém čištění vodu studenou, aby se uzavřely póry.

Masku používejte dvakrát týdně. Pokožka bude vypnutá a jasná.

Zbytek této masky nechte v chladničce.

 

Proč je tato maska tak prospěšná?

Hlavními složkami, které mají silný omlazující účinek, jsou lutein, vitamin Е a kyselina mléčná.

Lutein jako silný antioxidant, obsažený v zelené listové zelenině, chrání pokožku před volnými radikály. Podle studií zvyšuje pružnost pokožky až o 68%, hydrataci pokožky o 82% a hladinu lipidů až na 63%.

Olivový olej hydratuje a vyživuje nejen pokožku ale i vlasy. Obsahuje antioxidanty, vitamin E a usnadňuje proces eliminace toxinů z krve. Středomořské národy tuto skutečnost využívají staletí. To je jeden z důvodů, proč tamní ženy mají krásnou pleť a nádherné husté vlasy. 

Smetana, jako všechny fermentované mléčné výrobky, obsahuje kyselinu mléčnou, která je nezbytná pro krásnou a zdravou pleť. Tato kyselina pomáhá v pleti udržet vlhkost, pracuje jako přírodní peeling a stimuluje tvorbu kolagenu. Kyselina mléčná se využívá v mnoha kosmetických přípravcích pro péči o pleť. Odstraňuje odumřelé kožní buňky a podporuje tvorbu nových mladých buněk, čímž se snižuje množství vrásek.

Po použití této masky se nevystavujte přímému slunečnímu záření! Maska totiž může zvyšovat citlivost pleti. 

 

Zdrojnaturalhealthcareforyou.com

 

převzato se souhlasem Veroniky a Martina Novotných

ze stránek

http://www.vyvazenezdravi.cz

Připravte si zelenou masku s luteinem, která pomáhá odstranit vrásky a navrací objem vaší pleti.

Sdílet tuto pravdu

Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Share on skype
Share on whatsapp
Share on print

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama