Přeji Vám do Nového roku

Je toho moc, co všechno bych Vám chtěla přát a dá se to napsat jen třemi slovy….

Přeji Vám DOBRO

Kdo mě, ale už tak trošku přes písmenka zná…ví, že to není můj styl…. A tak se malinko rozepíšu co všechno Vám přeju do toho NOVÉHO ROKU.

Přeju Vám všem…..s kapkou humoru

Hodně štěstí, zdraví, lásky, sexuální svěžesti, spokojenosti jak v pracovním, tak osobním i duchovním životě…přeju vám, ať se vám daří ve všem co děláte a nechť se splní vaše touhy, tajné sny a přání a ať máte kolem sebe spoustu fajn lidiček …..a ještě vám  přeju…..

velký kýbl ………….. na nervy, abyste zvládli všechny situace, které se vynoří

 

super žehličku……….na průšvihy, které se občas vyskytnou

 

 

dřeváky z lipového dřeva……aby vám to v životě klapalo

 

Přeju vám ze srdce…… s dávkou filozofie a vážnosti

Ohlédněte se za rokem (i těmi předešlými), který právě skončil….  s láskou a kapičkou zdravé sebekritiky zhodnoťte, co se vám podařilo a co ne a v tom co se vám podařilo pokračujte dál…. co nebylo podle vašich představ a přání, z toho se poučte…..a zkuste to jinak. Všechno co se vám stalo, to mělo svůj smysl i význam….nic se neděje jen tak….ani náhodou.

Udělejte pomyslnou čáru za tím vším, co už prošlo, co už bylo…už na tom nic nezměníte, jen se z toho máte šanci poučit…..

Přeju vám ze srdce, abyste se starým rokem a roky předešlými, za pomyslnou čarou zanechali své boly, křivdy, zrady, podrazy, lži….. a začali žít nový život v NOVÉM ROCE…. s otevřeným srdíčkem, smíchem, s chutí do života, s radostí a optimismem.

Přeju vám, abyste v době, kdy se ještě ohlédnete za svou minulostí….abyste se ohlíželi už jen  za okamžiky, které vám přinesly radost a smích.

Přeju vám….abyste v době, kdy vykročíte do NOVÉHO ROKU 2020   se na své cestě dívali pozorně, kam šlapete…..protože to je pro PŘÍTOMNÝ OKAMŽIK důležité…. Abyste viděli své cíle…. SVOU BUDOUCNOST a šli za svými sny, pro které je třeba občas i něco udělat….

Přeju vám, když budete hledět v dáli…abyste stále byli pozorní na kroky přítomné, abyste nepřehlédli odbočky a místa pro zastavení k odpočinku a také abyste nepřehlédli znamení, které od našich ochránců dostáváme.

Přeju vám,  když klopýtnete a nebo upadnete….abyste se co nejdřív dokázali zvednout, ze své chyby se poučili a dál kráčeli po té své cestičce životem…..

Přeju nám všem, abychom ROK 2020, prožili v přítomnosti, s láskou, porozuměním, pokorou a úctou ke všem i k sobě samým……..přeju nám DOBRO.

Mějte se a smějte se a těším se na Vás i na další nové čtenáře v tomto roce….

A všem kteří jste poslali NOVOROČNÍ  přáníčka za ně  moc děkuju

A vám ostatním za vaši přízeň.

S láskou vaše Zrzka

PS: děkuji všem za vaše přáníčka a omlouvám se, že jsem nestíhala jednotlivě odepisovat….MOC SI TOHO VÁŽÍM

STARÝ ROK odpočítává své poslední hodiny a jak už to v životě bývá na každém konci je nový začátek a tak přivítejme NOVÝ ROK …rok 2020

Sdílet tuto pravdu

Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Share on skype
Share on whatsapp
Share on print

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama