Prchla jsem na dovolenou

Jenže znamení, které většinou poslouchám, mi jasně daly najevo, že si mám dát pauzu nejen od všedních starostí, od práce, od školy, od výcviku psů… ale i od PRAVDIČEK….a tak tentokrát poslechnu. Vrátím se za Vámi za necelý týden tj. 9.7.2013.

www.e-slovensko.cz

Jste zvyklí tak jako já, že se na PRAVDIČKÁCH vídáme každý den a moje nepřítomnost v některých stálicích vyvolává obavy, jestli se mi něco nestalo (píšete mi zprávy)….proto Vám píšu tady ten vzkaz :o). Kdybych věděla už doma, že tady na chatě bude problém s připojením, tak mi věřte, že bych se s Vámi na ten týden rozloučila již z domova.

Všechno se vším souvisí….a tak i to, že na FB MOJE-PRAVDY nebudou aktualizace Vás možná přiměje k tomu, že si na stránky zajdete a sami si tam pro sebe najdete nějaký ten článek, který si máte přečíst. Možná se tam i víc porozhlédnete, než doposud a naleznete články, tak trošku opomenuté, které neaktualizuji, ale přitom to bude zrovna to pravé ořechové, pro Vás kteří hledáte.

Přeju vám krásné a pohodové dny a těším se opět na Vás po svém návratu….já si letošní dovolenou užiju se vším všudy a bez internetu.

Mějte se a smějte se :o)

S láskou……..Vaše Zrzka

2.7.2013

Ahojíček příznivci a čtenáři PRAVDIČEK.

V pondělí 1.7. 2013 jsem prchla na Slovensko do TATRALANDIE na dovolenou a ani jsem se s Vámi neloučila, protože jsem si myslela, že i tady budu na internet za Vámi chodit.

Sdílet tuto pravdu

Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Share on skype
Share on whatsapp
Share on print

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama