PRAVDA O TRANSFORMACI ANEB JAK TO VIDÍ ZRZKA

jsou moje pocity, mé vnímání dění kolem nás. Ještě mám silnou potřebu se vám k něčemu přiznat….a to k tomu, že převzaté články související s transformací, mayským kalendářem atd… jsem asi ani jeden nedočetla do konce. Jsou na mě moc dlouhé, složité, ztrácím se v nich a necítila jsem potřebu o tom vědět víc než vnímám. Ale intuitivně jsem cítila, že na stránkách mají být, pro někoho z vás….pro ty, kteří se v tom neztrácí a nevadí jim záplava písmenek, ba mají potřebu o tom vědět víc. Tento úvod jsem měla potřebu napsat hlavně z důvodu, abych ve vás nevyvolala pocit, že si hraju na nějakého všeználka, proroka a nebo že píšu něco, co už někdo napsal….nebo že něco vyvracím, co napsal někdo uznávaný….vážně nevím co se v článcích píše.

náhled obrázku

Jen vám chci napsat, jak to všechno vnímám já… Zrzka… jedna z vás.

O transformaci a konci světa, je toho popsaného už opravdu hodně, dokonce i já jsem si dovolila napsat PRAVDU O KONCI SVĚTA, JAK TO VIDÍM.

Opravdu se energie mění…mění se už dlouho… zjemňují se, sílí a my všichni to na sobě pociťujeme. Příznaky, chřipky, stresů, depresí…atd… někdo to cítí víc, někdo míň. Vnímám psychické problémy převážně u lidí, kteří o nějakých změnách v éteru nemají šajnu… protože ten kdo už něco alespoň málo ví, tak se s tím dokáže lépe vyrovnat…

náhled obrázku

Příklad… člověk, který nemá šajnu o tom co se děje… představme si ho jako by byl postavený z kamínků – oblázků…..člověk, který už něco ví… je tvořený z písku. Energie, které jsou pro nás neviditelné…ze začátku byly kamínky…pak písek a teď se zjemňuje ještě víc… na jemný písek až prach. Když si takto energie a lidské vědomé či nevědomé bytosti představíme, pak není problém si představit co se stane, když zavane vítr a jemný písek se na vědomého či nevědomého človíčka foukne… ten z kamínku… prach se mu nafouká do všech mezer mezi kamínky….a zase se z něj vysype…….kdežto u toho vědomého – z písku…tak tam jednotlivá zrnka písku zapadají zase do písku a tak nějak tam drží… stejné zapadá do stejného.

náhled obrázku

Tyto zjemnělé energie vnímám já osobně… jako zrychlení… To co jindy by trvalo měsíce, v současné době proběhne během několika týdnů nebo dnů, ba někdy i hodin.

Příklad z praxe ….jak to myslím uvedu na nedávné do očí bijící zkušenosti… během 24 hodin mi do mého písmenkového světa vstoupily tři ženy, u kterých pociťuju stejné vibrace a energie které vnímám i u sebe… stejné a nebo hodně podobné myšlení nás spojuje. Náhoda. Ne… náhody neexistují. To ani nemluvím o tom, kolik z vás stejně naladěných jako já, jste mi do písmenkového světa PRAVDIČEK vstoupili ještě před nimi. STEJNÉ PŘITAHUJE STEJNÉ. Zjemnění vibrací a energií vnímám i na dění kolem sebe…a hlavně v pochopení, které přichází z ničeho nic a které strašně rychle zapadá do sebe jako kamínky z mozaiky. Přicházejí mi myšlenky… z ničeho nic sedím a najednou cvak cvak…a mám potřebu vám o tom napsat a hned je článek s pravdičkou na světě. Např. to s tím datem 20.11.2011.. od začátku roku jsem vnímala tento den…ale nevěděla jsem o co jde…..a najednou…cvak cvak…

Jistě mi spousta z vás dá za pravdu, že si za posledních pár dnů do svého života přitáhli něco stejného…. Hlavně stejně smýšlející lidi, že vám spousta „věci“ do sebe začala zapadat a dávat smysl, že jste přehodnotili svůj žebříček hodnot, díky nějaké události (třeba nemoci)… že vnímáte, že jste jiní…. Chápavější a uvědomělejší. Ten někdo, koho jste si přitáhli k sobě…vás zase někam posunul a vy jeho taky…. Cítíte souznění a pochopení.

Takto vnímám transformaci já…změnu zrychlení a zjemnění energií…. Nutí nás to zjemňovat i naše vibrace, aby se na nás mohly ty jemné energie nabalovat…a ne mezi kamínky propadat. Když ta energie (viz člověk z kamínků a písek) propadá…tak hmotná těla začnou energeticky strádat (nemoci, úrazy, únava, vyčerpanost) a co víc… díky nepochopení, které má být v srdci se začne odrážet na mozkovně a tím pádem na psychice…. Proto i vnímám přeplněné ordinace u Chocholoušků jako důsledek toho, že lidi neví, co se děje, proč se děje a jak se to děje….díky nepochopení, dochází k nerovnováze a následkům.

Nečekám žádné katastrofy ve stylu, kdo je nevěřící…tak zhyne strašnou smrtí (už jsem to od někoho slyšela) a bude se smažit v pekle a ten kdo se modlí a věří a medituje… že bude žít jako v ráji atd. Vnímám, že proces, který už je tady dávno a v současné době graduje…že nás nutí k pochopení a zjemnění našich vibrací v našich tělech a srdcích.

Včera jsem dostala na FB otázku… jestli jsem šťastná :o). Nemusela jsem nad tou otázkou přemýšlet, protože svoje vnímání pocitů znám… dovolím si svou odpověď tady zkopírovat:

Pocit štěstí pro mě znamená jistou euforii a ráda tento pocit prožívám…. to mám pocit že jsem na roztrhání….. a každému bych ze sebou kus urvala a hodila :o)…. ale jinak bych svůj stav nazvala, že jsem spokojená s tím co mám, s tím jak žiju, ….. :o)….a to štěstí když už pocítím tak si ho prožiju….kdybych byla celou dobu šťastná, tak by mě z toho asi trefil šlak….fak štěstí prožívám že divočím.

Být spokojený, vyrovnaný…. to je strašně moc. Jsou dny, kdy i já si na kolena kleknu, jsou dny, kdy lítám, jsou dny, kdy divočím….ale spíš převládá ve mně relativní klid… spokojenost…a to se odráží i na dění kolem mě….stejné opět přitahuje stejné.

Já vím, asi tento článek není pro některé z vás zrovna dobře chápající…ale líp to vysvětlit neumím….. hold to, co mám v srdíčku sem nejde nalít, ale musím to přepracovat do písmenek a slov. Kdo pochopit má….ten pochopí….kdo ne, pochopí, až se kamínky začnou měnit v písek a prach. :o)…. Každý máme svou pravdu…a já se o tu svou s vámi měla potřebu podělit.

Není třeba se ničeho bát…je potřeba být ve svém středu, poslouchat svůj hlas srdce a vnímat dění v nás a na nás a kolem nás….tak nějak z nadhledu… z ptačí perspektivy…. Uvidíme víc než, když se budeme dívat jen jedním úhlem pohledu.

Mějte se a smějte se a děkuju za to, že jste dočetli až sem….

S láskou………vaše Zrzka

31.10.2011

 

Nejsem žádná vědma, ani prorok ani nic podobného…. toto mám potřebu napsat hned v úvodu, protože PRAVDA O TRANSFORMACI o které vám jdu psát….

Sdílet tuto pravdu

Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Share on skype
Share on whatsapp
Share on print

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama