Pravda o tom, jaké energie podporujeme a živíme

Kdo se zajímá o duchovno a ten kdo z vás poznal na vlastní kůži, jak dokáže být myšlenka silná, ten už asi tuší o čem bude tento článek. Nemůžu již více přihlížet mlčky tomu, co se děje v mediálních prostředcích a na internetových sítích.

Položím vám jednoduchou otázku:

Všímáte si toho, co sdílíte na internetu, nebo co sdílí vaši přátelé, co a jak komentujete a čemu vlastně věnujete pozornost a tím pádem i energii a sílu myšlenky?

Možná tady bych už pro mnohé z vás mohla přestat psát, protože vím, že pokud jste si to do teď neuvědomili, tak v tuto chvíli si to již uvědomujete.

Nelze přehlížet všechny ty negace, zlobu, nenávist, strach či závist atd. a nelze před tím ani zavírat ani oči. Ať už se jedná v současné době o imigranty, nebo politiky a jiné mocné pány, nebo lidské zrůdy, které ubližují dalším lidem nebo zvířatům. Ono to opravdu nejde přehlédnout. Ale nechápu tu vlnu, kterou spousta lidí nasírá další a další lidi a zvyšuje tak dál a dál tyto energie a posiluje tím vlastně to, co odsuzuje a nebo z čeho má strach, či to, co nechce aby se stalo.

Kdo mě zná alespoň z mých článků ze stránek MOJE-PRAVDY…tak ví, že nejsem žádný přehnaný sluníčkář…. Snažím se myslet pozitivně a optimisticky, žít přítomností v klidu a míru.

Jak silná myšlenka a naše přání je? ….to můžete najít v těchto článcích

stačí na název článku kliknout a přečíst si, jak to mám pochopené nejen já……

 

PRAVDA O TOM, JAK SE NAŠE MYŠLENKY A SLOVA „ŠUP LUP“ PLNÍ

DŮKAZ JAK FUNGUJE VÍRA V SEBE, ANEB JAK SI SPRÁVNĚ PŘÁT.

PRAVDA O BOHU

 

Každý z nás má na výběr, co ve své mysli a svým konáním podpoří.

  • Můžete podporovat a sdílet dál články, které další lidi budou dostávat do varu a do vibrací, které negativně budou podporovat danou událost a přikrmovat energií osoby, kterých se to týká.
  • Můžete se přiklonit k těm, co odporují a vyvrací tomu, co jsem popsala v bodě č. 1. , ale je potřeba počítat s tím, že se vyrojí zase lidi, kteří se nevybíravým způsobem do vás navážet.
  • Můžete si to přečíst a nechat to být a nebo to ani nečíst…
  • Můžete dokonce pokud se bude jednat o uprchlíky si je nastěhovat domů, pokud to tak cítíte.
  • Anebo ten, kdo okusil a má dobré zkušenosti s HÓ OPONOPONO, tak může začít hopkovat a pročišťovat tyto negace…. To je moje cesta, po které jdu a půjdu i nadále.

 

Záměrně nepíšu jen o imigrantech, ale o všem, co se internetem a médii šíří a komentuje, protože většina takto sdílených článků vyvolává v lidech strach, zlobu, nenávist, závist, ukřivděnost, škodolibost atd…podle toho o čem je v článku nebo reportáži řeč…

Přiznávám se, že i mě sem tam něco nadzvedne ze židle, bouchnou mi saze a pak se biju přes prsty a sedím si na rukách, abych nenapsala svůj peprný článek… za včas si totiž uvědomím, co bych tím udělala….že bych přikrmila a nechala narůst to, co nechci, aby rostlo a aby se vyvíjelo dál…a tak místo toho začnu HOPKOVAT. Mimochodem….hopkuju vždy, když si uvědomím, co chci nechtěně krmit…např.  strach o své blízké a nejbližší, když byli nemocní a mě napadaly černé-nejčernější myšlenky….

HÓ OPONOPONO

Miluji tě

Omlouvám se

Odpusť prosím

Děkuji.

 

Tyto jednoduché a snadno zapamatovatelné mantry vás při opakování nenechají totiž rozvíjet další negativní myšlenky a přitom danou situaci pročišťují. Doporučuji vám, kteří nevíte co technika Hó oponopono obnáší, než začnete kritizovat a psát své negativní komentáře, si o tom přečíst velmi čtivou knihu SVĚT BEZ HRANIC a nebo alespoň článek Hó oponopono.

Co napsat na závěr?

Asi jen to, aby si každý, kdo tento článek čte, si uvědomil, co podporuje, co živí ve své mysli a komu a kam svou energii posílá…. To, co vysíláme se nám několikanásobně vrátí….to je univerzální zákon, který funguje.

Ještě malinko k imigrantům:

Ruku na srdce….kolik z vás s nimi přišlo fyzicky opravdově do styku…mám na mysli vás, kteří sdílíte tyto články. Já s nimi do styku při výkonu svého povolání přicházím a vidím to na vlastní oči, přesto nehodlám šířit mezi lidi strach, paniku a nenávist. Rovněž si nehodlám žádného z nich k sobě nastěhovat….proč? Protože o POMOC se musí říct a musí se opravdově chtít…a jak je vidět, tak oni nechtějí tady od nás pomoc….oni chtějí jen projet ke svému vytyčenému cíli (tedy většina)…. o tom jsem napsala kdysi rovněž článek, který přikládám PRŮSERY PŘI POMÁHÁNÍ A LÉČENÍ DRUHÝCH.

Plně souzním s výrokem pana prezidenta Zemana NIKDO VÁS NEZVAL – KDYŽ UŽ JSTE TADY, TAK CTĚTE NAŠE ZÁKONY A KULTURU A POKUD SE VÁM TO NELÍBÍ, TAK ODEJDĚTE. Moje pravda v jedné větě o imigrantech je taková: TI, CO POMOC POTŘEBUJÍ …TI ZŮSTALI VE SVÉ ZEMI, protože nemají dostatek financí na cestu. Je pravda, že mezi spoustou uprchlíků, jsou i výjimečně takový to lidé, ale právě oni jsou ti, kteří jsou v tom davu pokorní, spolupracují a jsou vděčni za pomoc….

Co vás vede ke sdílení, komentářům a nasírání dalších lidí? Pomůžete tím něčemu nebo někomu, vyřešíte tím něco, dáte věci do pohybu? Na to si odpovězte každý sám sobě a pak podle toho konejte….Já mám v sobě jasno…a věřím, že v tuto chvíli i vy…ať už jste se rozhodli tak, či onak.

Mějte se a směje se ….

S láskou vaše Zrzka

8.9.2015

Kdo se zajímá o duchovno a ten kdo z vás poznal na vlastní kůži, jak dokáže být myšlenka silná, ten už asi tuší o čem bude tento článek. 

Sdílet tuto pravdu

Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Share on skype
Share on whatsapp
Share on print

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama