PRAVDA O NAROZENINÁCH

náhled obrázku

Byly to krásné a mnohdy nezapomenutelné chvilky, které si ještě dnes dokážu vybavit… :o)

náhled obrázku

Jak šel ale čas…. tak nadšení z narozenin pomalu upadalo… Nejsem ten typ človíčka, který si potrpí na honosné oslavy narozenin…. a čím víc křížků mi na mém kontě přibývalo, tím víc jsem nad  tímto zvykem mávala rukou se slovy „Co mám slavit? To, že jsem zase o rok starší?“ :o) No uznejte ….. která žena má radost z toho, a oslavuje svoje vrásky, působení přitažlivosti zemské na své fyzické tělo a s věkem i možné zdravotní problémy :o).

V den mých narozenin jsem od vás dostala spoustu pozdravů,  přáníček, a krásných slovíček, které mě opravdu zahřály a udělaly mi velkou radost….bylo to jedno hlazení za druhým :o).

Obrázky - Přání k narozeninám : 7

Clary Jane, mi poslala tady gratulaci, abych si svůj den užila… a já si ho užívala :o)—v práci :o), ale večer pak i doma se svými nejbližšími…. A tak jsem jí napsala tu svou pravdu…jak narozeniny vnímám a proč na nějakých oslavách si zrovna moc nezakládám.

Poslala mi svou krásnou pravdu o narozeninách,……… kterou od chvíle, kdy jsem si ji přečetla… vzala i za svou pravdu a chci se o ni podělit i s vámi, protože vím, že tak jak jsem doposud přemýšlela já…. O narozeninách….že je nás víc….

PRAVDA O NAROZENINÁCH – moudrá slova

náhled obrázku

Narozeniny jsou o něčem jiném, je to x cyklů od toho velkého dne prvního nadechnutí a každý rok nám připomínají, že jsme stále tu a že stále dýcháme a že bychom se měli v mysli vrátit k té čistotě s jakou jsme se narodili a k plánům a předsevzetím se kterými jsme sem přišli a ujistit se, že jdeme správnou cestou. To je jedno,  jestli po dvacáté nebo po pětapadesáté, to jsou jen čísla…důležité je nebloudit.

Je to tak… nejde o oslavy, pařby a dárky….. jde tady hlavně o nás …je třeba si v tento den uvědomit, kam jsme až došli, čím jsme si prošli…

Tento den by měl být pro nás menším zastavením, ohlédnutím zpět … projít si celý ten náš život a hlavně poslední rok… s nadhledem a sebeláskou se ohodnotit, co se nám podařilo a co ne… a poučit se z chyb a pokračovat v tom, v čem se nám daří, co děláme srdíčkem… a taky přijmout všechny situace s láskou a pochopením….uvědoměním si toho, že nic se v našem životě neodehrálo jen tak….nic není náhoda….

Nejde o roky které se podepisují na našem fyzičku…. Jde o léta, která nás vedou k pochopení…jinak chápeme jako děti, jinak jako puberťáci, jinak jako rodiče, jako ….jako…Naše pochopení je zrání naší duše….

Mějte se a smějte se a ještě jednou děkuju všem za krásné přáníčka a hlavně Clary Jane za její pravdu, která je nyní i mou pravdou.

S láskou vaše Zrzka

5.12.2011


Narozeniny jsem si jako malá holka užívala…. Těšila jsem se na to, až přijde ten den, kdy jsem středem pozornosti všech gratulantů a těšila jsem se na dárečky.

Sdílet tuto pravdu

Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Share on skype
Share on whatsapp
Share on print

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama