PŘÁTELSTVÍ NA FB PRAVDIČEK A MÉ DĚKUJI

Proč dnešní den?

Protože dnes, se na FB MOJE PRAVDY…objevilo číslo 5 000 lidí,  kterým se tyto stránky líbí. Věřte, že každého z vás, kteří sem občas, nebo pravidelně zavítají, si vážím a vážím si každé vaší reakce na články, které zde aktualizuji a přidávám. Ať už je to kladná či záporná reakce….každá má svůj úhel pohledu a své pochopení, svou pravdu pro každého z nás. Jsem moc ráda, že se tady vzájemně tolerujeme, nehádáme, nevyvoláváme žabomyší války (tak jak to občas někde ve skupinách vidím)….líbí se mi, jak díky PRAVDIČKÁM vznikají mezi vámi přátelství. Někteří z vás si našli i můj soukromý profil a stali se tak mými přáteli přes písmenka na FB. Někteří z vás si našli ke mně cestu na osobní pokecík a přijeli za mnou pořešit své bebíčka a jiní za mnou přijeli, aby si se mnou na semináři zkusili automatickou kresbu.

Já vám všem, ze srdce….OPRAVDOVĚ DĚKUJU…. Moc ráda vás poznávám, ráda vás vídám ať už přes písmenka a nebo naživo :o).

V dnešní době, přátelství (byť je to přátelství na FB a jen přes písmenka) pro mnohé z nás znamená strašně moc….hlavně pro ty, kteří otevírají dvířka k věcem „mezi nebem a zemí“, jelikož ještě kolem sebe nemají lidičky, se kterými by si o těchto věcičkách a pravdičkách mohli popovídat bez toho, aby se na něj hledělo jako na blázna. Ujišťuji vás, že jsme všichni svým způsobem blázni :o)  a že obdobím, kdy jsem si neměla s kým o mých poznání, chápání a vnímání, pokecat  prošla také. Asi proto mám takovou radost z toho, že tady nalézáte spřízněné dušičky a otevíráte svá srdíčka.

Písničku, kterou vám tady zanechávám jsem měla ráda už jako malá holka…. Tenkrát jsem si snad ani neuvědomovala sílu a pravdu jejich slov…..je pro vás pro všechny….miluju vás a děkuju za vás. Na to abych vyjádřila to co cítím….mi slova nestačí  a tak doufám, že píseň za mě řekne víc…..

{youtube}cl21CEa8KFc{/youtube}

{youtube}M3ByQChXeHo{/youtube}

S láskou….vaše Zrzka

31.3.2012


Ahojíček lidičky,

Už delší dobu mám pro vás slovíčka díků a dnešní den 31.3.2012 mě přímo vyzval k tomu, abych konečně písmenka napsala a pro vás uveřejnila.

Sdílet tuto pravdu

Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Share on skype
Share on whatsapp
Share on print

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama