POTRAVA MÁ VZHLED ORGÁNU

podívejme se společně na jednotlivé obrázky a vysvětlení k nim, které kdysi kdosi takto pro nás nachystal, abychom si lépe uvědomili….že… každá potrava má vzhled, kterým se podobá tělesnému orgánu nebo má psychologickou funkci a tento vzor se chová jako signál nebo znamení, jaký užitek z potravy má konzument.

Děkuji za tento e-mail, který jsem dostala již kdysi a dnes se mi znovu vrátil a tak se o něj s vámi dělím.

Plátek mrkve

vypadá jako lidské oko. Zornička, duhovka a paprskovité linky vypadají jako lidské oko… a skutečně dnešní věda dokazuje, že mrkev zvyšuje cirkulaci krve v oku a funkci očí.

mrkev

Rajské jablíčko

  má čtyři komory a je červené. Srdce je také červené a má čtyři komory. Všechny výzkumy dokazují, že rajčata jsou ta pravá potrava pro srdce a krev.

Hrozny

  visí ve shluku, který má tvar srdce. Každý hrozen vypadá jako krevní buňka a všechny dnešní výzkumy ukazují, že hrozny jsou nesmírně vitalizující potrava pro srdce a krev.

Vlašský ořech

  vypadá jako malý mozek, s levou a pravou hemisférou, vyšší velký mozek a nižší malý mozek. Dokonce brázdy a záhyby jsou na ořechu jako na mozkové kůře. My už nyní víme, že ořechy pomáhají rozvíjet více než 3 tucty neurotransmitérů pro fungování mozku.

Fazole

  vlastně uzdravuje a pomáhá udržovat funkci ledvin, a skutečně, semena vypadají jako ledviny lidí.

Celer, rebarbora a podobné rostliny

vypadají jako kosti. Tato potrava cíleně posiluje kosti. Kosti obsahují 23 % sodíku. Pokud nemáš dostatek sodíku ve své stravě, tělo ho tahá z kostí a tím je oslabuje. Tato potrava doplňuje a zásobuje kostru těla.

Baklažán, avokádo a hruška

  jsou zaměřené na zdraví a funkci dělohy a děložního hrdla. Také vypadají jako tyto orgány. Dnešní výzkumy ukazují, že když ženy konzumují 1 avokádo týdně, vyrovnává to hormony a působí jako prevence rakoviny děložního krčku. A je to důmyslné: … trvá 9 měsíců než z květu avokáda naroste zralý plod. Obsahuje 14 000 nutričních chemických složek v každém z těchto plodů (moderní věda zatím prozkoumala a pojmenovala 141).

Fíky

  jsou plné semen a visí v dvojicích, když rostou. Fíky zvyšují pohyblivost mužských spermií a jejich počet a také pomáhají překonat mužskou sterilitu.

Sladké brambory (batáty)

vypadají jako pankreas a vlastně vyrovnávají glykemický index při diabetu.

Olivy

jsou výborné pro zdraví a funkci vaječníků.

Grepfruity, pomeranče a jiné citrusové plody

vypadají jako mléčné žlázy a vlastně podporují zdraví prsů a pohyb lymfy do prsů a z prsů.

Cibule

vypadá jako tělesné buňky. Dnešní výzkum ukazuje, že cibule pomáhá odstraňovať odpady ze všech tělesných buněk. Dokonce vyvolává slzení, které vyplavuje epytelové vrstvy z očí.

Banány, okurky, cukety a jiné podobné plody

jsou zaměřené na velikost a sílu mužských pohlavních orgánů. Je to pravda!

Arašídy

  mají velký účinek na semeníky a sexuální libido. Arašídy byly zakázané jako potrava pro muže v klášterech během středověku. Mnoho lidí si neuvědomuje, že arginín, hlavní komponent Viagry je z arašídů.

URČITĚ BY SE TAKTO DALO POKRAČOVAT DÁL A DÁL….. :O)

Všechno se vším souvisí….příroda je propojena s lidmi…jsme její součástí. Jaké dary v sobě ukrývá ovoce a zelenina….jsme si vědomi, také víme, že mrkev je dobrá na zrak atd….

Sdílet tuto pravdu

Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Share on skype
Share on whatsapp
Share on print

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama