PERMAKULTURNÍ SEMINÁŘ

Máte-li možnost a kamarády šiřte dál—děkujeme.

Pozvánka

na permakulturní seminář spojený s výstavbou rybníku

Rádi bychom vám tímto předali několik informací o připracovaném semináři zaměřeném na permakulturu Seppa Holzera – jelikož se na poslední chvíli sehnal bagr, bude se tentokrát budovat menší stupňovitý rybník. Termín je stanovený na listopad 2010-upřesnění dle Vašeho zájmu počasí –v případně  nepřízni počasí – jaro 2011.Akce se koná na krásném rodovém statku v Sopotnici. Přednášet a spolu s vámi pracovat bude paní Natalia Gusako  s celou svou rodinou a to s Honzou Skřítezským,dcerou Veronikou a Violetou.Natalia  (osobně jezdí na přednášky Seppa Holzera do své rodné země – Ruska). Ubytování a jídlo bude k dispozici na statku, Natalia vaří a peče stará ruská jídla v ručně postavené peci v keramickém nádobí, na vaření se můžete podílet.

Co si vzít sebou:

– teplé  pracovní oblečení

– něco na převlečení, domácí obuv

– gumáky a pevné boty do terénu, pracovní rukavice

– sešit na poznámky, případně fotoaparát(kameru prosím-ne)

– spací pytel, potřeby osobní hygieny

– chuť do práce a učit se

– o dobrou náladu se postaráme společně

– kdo má kytaru –bez váhání přibalit!!!

Denní příspěvek na seminář,

společné jídlo a bylinkové čaje bude do 1 000 Kč (pro srovnání na ruském semináři se bydlelo ve stanu, strava za svoje a denně příspěvek 100 EUR).

Bližší informace a konkrétní termín se dozvíte přímo u Natalie Gusakové na telefonním čísle 737 557 793.

Doprava do Sopotnice je vlastní, je zde možné zaparkovat a na základě dohody vás mohou majitelé statku zavézt terénním autem přímo na statek, který stojí na samotě. Signál je zde slabý, ale Natalie bude na telefonu a již se moc těší na všechny, kteří se takto na poslední chvíli rozhodnou přijet na podzim- případně na společně dohodnutý jarní seminář!

Adresa statku: Sopotnice 210 /Pod Horou/ – statek se nachází v krásném slunném údolí, v okolí lesů a hájů kousek od Üstí nad Orlicí:

Zde odkaz na mapu.Zaparkovat můžete před místní hospodou u autobus.zastávky a pak 1,5 km pěšky.

http://www.mapy.cz/#mm=ZTtTcP@ax=137512960@ay=135882048@at=ZDE@ad=statek%20Sk%C5%99%C3%ADtezsk%C3%BDch@sa=s@st=s@ssq=sopotnice@sss=1@ssp=124640364_127643340_145939564_145813196@x=137494912@y=135870848@z=14

Webové stránky Natalie a Honzy: www.fitodar.cz

Nezaujal-li vás permakulturní seminář, objednejte se k Natalii na parní lázeň, je to úžasný zážitek a Natalie se báječně vyzná nejen v bylinkách, bolestech těla, ale i v zákoutích lidské duše.

Prosím o přeposlání-zveřejnění

Ahoj přátelé přírody , svého zdravého stylu žití,pěstování vlastních produktů, budování zahrady,léčitelství a kdoví čeho ještě

nabídka vpravdě mimořádná.

Sdílet tuto pravdu

Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Share on skype
Share on whatsapp
Share on print

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama