Partnerská numerologie

Má váš partnerský vztah budoucnost?Numerologie je mystická teorie, která tvrdí, že každé číslo má jedinečné vibrace.

Tyto vibrace ovlivňují lidi i věci podobně jako zvukové vlny nebo světlo.

Numerologie se soustřeďuje především na vlivy jednomístných čísel 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, výjimku tvoří někdy čísla 11 a 22.

Za každé písmeno vašeho jména dosaďte číslo, které si vyhledáte v tabulce. Pak všechna čísla sečtěte tak, aby vám vyšlo jednomístné číslo. To samé udělejte s partnerovým jménem. Nakonec sečtěte výsledky obou celých jmen a případně opět sečtěte, aby vám vyšel jednomístný výsledek. Podle výsledku pak zjistíte co se za společným číslem skrývá. Upozornění pro ženy: Pakliže jste se vdala použijte nynější příjmení.

 

 

numerologie01.jpg

 

 

Partnerské číslo příklad výpočtu:

J A N  N O V Á K

1 1 5 5 6 4 1 2 = 25 = 7

M A R T A N O V Á K O V Á

4 1 9 2 1 5 6 4 1 2 6 4 1 = 46 = 10 = 1

Jejich partnerské číslo: 7 + 1 = 8

Číslo 1

Partneři by měli vědět, kde jsou hranice prostoru toho druhého a naučit se nenarušovat jejich osobní teritorium. Je třeba respektovat soukromí svého protějšku. Máte různé povahy a různé zájmy. Znamená to, že jste dva individualisté, kteří občas potřebují, aby se jejich cesty rozdělily.. Pokud se budete nutit trávit všechen čas společně, může to vést k rozchodu. Naučte se respektovat přání druhého, dopřejte mu skutečnou svobodu, pak váš vztah vydrží. Oba se musíte ovládat a být zdrženlivý – přestože je pro vás těžké snášet, že si vás partner zrovna nevšímá.

 

Číslo 2

Oba partneři se musí snažit, aby si porozuměli. Bez společného úsilí váš vztah nepřežije. Musíte být trpěliví, chápat jeden druhého v krizových obdobích, harmonickému soužití se teprve musíte učit. Nesmíte narušit vztah momentálními výbuchy vzteku. Vyvarujte se toho, aby se vaše soužití změnilo v boj o moc. Budete spolu žít šťastně, pokud budete naslouchat svému protějšku a spolupracovat s ním.

 

Číslo 3

Nedorozumění kvůli nedostatečné komunikaci mohou narušit i láskyplný vztah. Naučte se vyjádřit svá přání, ať už při diskuzích o různých problémech nebo když si potřebujete ulevit popovídáním s někým blízkým. Nebojte se vyjádřit svou lásku a city verbálně – nestačí je projevovat jen fyzicky. Pro dlouhodobé udržení partnerského vztahu je životně důležitá otevřená komunikace. Naučte se podělit se o nové zkušenosti, vyjádřit slovy, co se děje ve vašem srdci i duši.Je důležité umět dát najevo radost i smutek. Čím více budete dávat svému partnerovi najevo, jak se cítíte , tím kvalitnějšího soužití dosáhnete.

 

Číslo 4

Partneři musí dosáhnout úplné shody. Naučit se společně formulovat myšlenky, organizovat akce. To bude prubířský kámen jejich společného života. Čím lépe budou spolupracovat na cestě k vysněnému cíli, tím silnější vazba mezi nimi vznikne. Nečinnost a setrvačnost by jejich život otupila. I když nedisponují přebytkem energie, měli by oba zůstat stále aktivní – plánovat, organizovat a zúčastňovat se různých akcí. Tvůrčí myšlení jim v tom pomůže. Pokud zůstanou nečinní,brzy se spolu začnou nudit a to jejich pěkný vztah nahlodá.

 

Číslo 5

Číslo symbolizuje potřebu naučit se přijímat věci tak, jak přicházejí, a schopnost vyrovnat se se změnami. Živelné společné soužití bez rovnováhy, plánu a racionálních zvážení oboustranných potřeb, založené na momentálních citech a chování, pravděpodobně neskončí dobře. Pokud budou partneři své vášně ovládat a s klíčovými rozhodnutími posečkají, dočkají se klidnějšího a spokojenějšího společného života. Přinese jim to řád a pořádek, oni nabudou sebevědomí a najdou správnou cestu životem.

Číslo 6

Partneři se musí naučit brát na sebe zodpovědnost a pokaždé, když se něco nepříjemného stane, neobviňovat svůj protějšek. Společný život by měli pojmout tvůrčím způsobem. Bylo by vhodné dát prostor pozitivní energii a nechat z duše vytrysknout skryté tvůrčí ambice. A také se musí naučit opravdově milovat! Schopnost otevřít srdce lásce, která neklade podmínky, poskytne partnerskému vztahu nové perspektivy.

Číslo 7

Partneři musí spolupracovat na společném duševním rozvoji a zdokonalovat svou intuici. Vnímavost a citlivost k detailu je vzácný dar, a proto vylepšuje každý vztah. Jakmile oba partneři umí vysílat a přijímat signály, mají naději na harmonický společný život.

 

Číslo 8

Partneři musí ve svém vztahu najít rovnovážný stav. Obvykle je totiž táhne různými směry.Musí se pokusit vztah přesto udržet a najít společnou půdu. Peníze jsou sice v životě nutné a důležité, ale ne více, než vyjádření našeho duševního rozpoložení. Život v páru se nesmí změnit v neustálou honičku za materiálním zabezpečením, za výdělkem. Na druhé straně není záhodno dojít k opačnému extrému a navždy se uchýlit do ústraní zkoumat duši.

 

Číslo 9

Partneři musí zůstat přátelští k ostatním. Je třeba naučit se milovat i jiné lidi než sebe navzájem. Věnujeme-li se i dalším lidem, uvědomíme si, jakou vnitřní silou jsme byli obdařeni, a náš partnerský vztah se tak dostane na vyšší úroveň.

 

Zdroj: http://www.numerologie-pavel.estranky.cz

Má váš partnerský vztah budoucnost? Numerologie je mystická teorie, která tvrdí, že každé číslo má jedinečné vibrace.

Sdílet tuto pravdu

Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Share on skype
Share on whatsapp
Share on print

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama