OD 14 LET TRPÍM CHRONICKOU ÚNAVOU

Prosím vás o radu ohledně mého dlouholetého problému,

Od čtrnácti let trpím chrnonickou únavou, vím, že byla způsobená obrovským strachem ze své smrti, který mě paralyzoval, a následovala únava, která trvá celých 28 let. Dále bych vás poprosila o čakrový výklad, kde bude největší problém, kde neproudí energie a kde jsem nejvíce bloklá. Předem vám moc děkuji za případnou odpověd´, protože doted´si s tím nikdo neporadil. I když se snažím, opravdu nevím, co pro to můžu ještě udělat.

Irena

21.9.2010

Ahojíček Irenko,

Není to s tvými čakrami až tak špatné, ale bloky tam opravdu jsou.

První čakra – materiálno, rodinný život – tato čakra je v pořádku, energie proudí jak má, znáš své místo na zemi, rodinný život ….tam se cítíš dobře.

Druhá čakra – sexuální, chtění života – tak tady do pokulhává, čakra je malinká a zablokovaná. Ta chuť je vlastně i tvá únava, kterou zmiňuješ.

Třetí čakra – sebeláska, sebevědomí – je jako by z oka vypadla té druhé čakře a znamená, že se často obviňuješ, možná za tu únavu, možná za něco jiné, ale nemáš se ráda a sama sebe si nevážíš tolik, co bys měla. Víš, když se ti něco nepodaří, tak se dokážeš dlouho peskovat a obviňovat, ale když se ti něco podaří a měla bys na sebe být hrdá a chválit se….tak to přejdeš a je to jen chvilková radost.

Čtvrtá čakra – srdeční – tak ta je opravdu moc hezká, zakreslila se do kytičky, což znamená, že jsi žena, která umí milovat, která ví co je to láska.

Pátá čakra – krční, řeč – tak ta je menší a zablokovaná. Neumíš vyjádřit takové to jak se říká…..co na srdci to na jazyku….dokonce dokážeš být slovem dost ostrá a pichlavá a aniž bys to chtěla, tak slovem dokážeš ranit.

Šestá čakra – intuice – máš ji dostatečně velikou, ale je tady blok….nevěříš své intuici, první myšlenka co tě napadne, je intuice, ty další, to už je rozumové odůvodňování.

Sedmá čakra – duchovno – ty věříš na věci mezi nebem a zemí, ale věříš jen tomu, čemu chceš……není tam důvěra, která by měla být….je tam blok což znamená tvé pochybnosti. Na jednu stranu věříš, ale stále potřebuješ důkazy.

Tak to by bylo k tvým čakrám a k tomu tvému problému s únavou bych napsala asi tolik. Nevím, co všechno jsi už zkoušela, kolik práce jsi na sobě již udělala a to hlavní…….nevím jestli jsi slyšela a zkoušela metodu EFT. Myslím si, ba jsme přesvědčená o tom, že tato metoda, by ti pomohla se tvého problému zbavit, pomohla by ti ho zpracovat. Irenko, něco málo je u nás na stránkách o této metodě psané, tak pokud neznáš, tak si zkus to málo o tom přečíst a když tak dohledat na internetu další informace. Je po republice docela dost terapeutů této metody….nevím odkud jsi. Možná, by jsi to měla ke mně – do Hodonína, nebo ke Grev – do Prostějova kousek a mohli bychom se s tvým problémem trošku poprat anebo jiný terapeut.

Jinak moc děkuju za chválu na naše stránky, jsem ráda, že se ti u nás líbí a doufá, že se u nás zabydlíš a ještě nějaké ty naše pravdy si přelouskáš a najdeš to co hledáš.

Měj se a směj se Irenko, přeju ti hezké a vitální dny, neboj – bude líp….Tvá Zrzka

21.9.2010

Moc děkuji za váš čas a chut´pomáhat, myslím, že to sedí přesně,pročtu si o EFT a zapracuji na sobě.

Já pracuji s SH 1024 a také se pravidelně napojuji na světelný světový systém, prapodstatu, odkud prosvětluji čakry.Možná vše mám zaseknuté v hlavě, nějaké pochybnosti o své nedostatečnosti atd.

Prozatím mocinkrát děkuji a určitě se ještě ozvu.Jinak jsem z K….

Irena

21.9.2010

 

Přeji krásný den

předem vám chci poděkovat za úžasné stránečky, dneska jsem tu poprvé a nemůžu se odtrhnout.

Sdílet tuto pravdu

Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Share on skype
Share on whatsapp
Share on print

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama