OBTÍŽE S LEVOU NOHOU

Ráda bych Vás požádala o Váš názor (pomocí AK) na: 1,můj zdravotní stav (nyní menší obtíže s levou nohou-tromboza + stav dásní, ty jsou velmi bolestivé)

2,mé další směřování v pomáhání lidem, resp. zaměstnávání, kdy zvažuji do budoucna přejít ze sociální sféry do sféry léčitelsko-terapeutické.

Vím, že vše píši velmi zkratkovitě, ale domnívám se, že vzhledem k AK je to pro Vás tak dostačující, pokud se pletu, ráda cokoliv doplním.

Již předem Vám děkuji za přečtení mé prosby a příp. také za odpověď, ať už bude jakákoliv.

Upřímně Vám přeji dost lásky a zdaru nejen ve Vaší poctivé práci zde 🙂

Lucie

7.6.2011

Ahojíček Lucko,

Děkuju za tvé písmenka, jsem moc ráda, že se ti na stránkách líbí a že tady nacházíš pro sebe své pravdy :o).

Luci… tak jsem se n a tebe kukla…pomocí AK

Ptala jsem se na příčinu tvých potíží o kterých mi píšeš…zakreslila jsi se mi s problémem ve třetí čakře a sedmé čakře…kde jsou bloky….pak se mi tvým středem zakreslilo rozdělení tebe na ženskou a mužskou energii….a levá polovina což je ženský aspekt a také tvá minulost….se tak nějak zanegativovala….a pak šipka, která šla z bloku třetí čakry do sedmé a zpět…a tak několikrát se mi zakreslovala.

Co mi to říkalo? Co jsem u toho cítila a jak to na mě mluvilo?

Lucko, tvůj problém je v tom ženském aspektu…i ta levá noha ti to napovídá… trombóza…je o tom, že se cítíš osamělá… v roli ženy si moc nevěříš, to je vlastně i ten blok v té třetí čakře a sedmé čakře, který se mi zakreslil…jsou o tvých myšlenkách… a k tomu problém s dásněmi….když už konečně najdeš svoji pravdu, tak si za ní moc nedokážeš stát…nevěříš si a necháš se zviklat a pak máš pocit provinění….a takto je to pořád do kola. Je třeba aby ses našla, abys se začala mít ráda a hlavně….našla v sobě svoje pravdy a její pilíře o které se můžeš opřít, kdykoliv o sobě začneš pochybovat. Je to u tebe jen otázka času….dívej se na pravdy i jinými úhly pohledu a klidně přehodnocuj, ale věř v sebe samu…tomu co je ti blízké a známé, co tě oslovuje …u čeho máš pocit…jo ….toto je to pravé ořechové…mému srdci blízké. Dokážeš člověku poradit a pohladit slovem i rukou….a když už někomu radíš…sleduj své rady…jsou to rady i pro tebe samotnou…odpovídáš tím i sama sobě.

Pohlaď svou levou nohu a poděkuj jí za to upozornění….a víc ji nevěnuj pozornost…tedy té bolesti a problému v ní….změň své myšlení a problému se zbavíš… Nalij si vlažnou vodu do sklenice, přidrž ji u srdce a vlož do vody svou prosbu, aby tě zbavila problému s tvými dásněmi….pak vodu ve svých ústech mni…hraj si s ní v puse a proplachuj dásně a přitom děkuj za to, že tě upozornily na chybné smýšlení…. Tvé tělo tě upozornilo a ty ses k problému postavila čelem a vyřešila ho…už není třeba, aby tě dál trombóza a problém s dásni upozorňoval….a tak by to stačilo a problém přestane.

Jak jsem již psala…umíš pomoct…tak jdi do toho co tě bude bavit, kde tě to bude naplňovat, kde najdeš své uplatnění a splníš si svůj sen….držím ti palůšky, abys došla ke svým cílům…zdraví a pomáhání druhým

Měj se a směj se Lucko…a najdi se….a dej o sobě zase někdy vědět, jak se ti vede….papapapa

S láskou tvá Zrzka

12.6.2011

Ahoj Zrzko,

velice děkuji za odpověď, v podstatě jsi mi potvrdila to, co jsem sama tušila a tak je to v pořádku.

Je hezké mít se na koho obrátit o potvrzení a cítit přitom, že je to „čisté“.

Přeji Ti krásné a prosluněné dny 🙂

13.6.2011

Dobrý den,

velimi mne oslovují vaše stránky. Z toho, co jsem zde zatím přečetla cítím pravdu a upřímnost a děkuji za krásné podněty, kt. jsem zde našla.

Sdílet tuto pravdu

Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Share on skype
Share on whatsapp
Share on print

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama