NEVZDÁVÁM TO

že bych ještě mít miminko mít mohla. já tomu také věřím i když je mě 48 let.

Nevzdávám to. Paní doktorka mě teď chce nasadit nějaké hormény na podporu, trochu se toho bojím, ale snad to dobře dopadne.

Byla jsem i jednou na IVF, ael to se nepovedlo a peníze do doktorů vzář´žet nebudeme.

Co myslíte vy? Děkuji Eva

8.9.2011

Ahojíček Evi,

Já si nemyslím nic :o)…. To by byla odpověď která by tě asi neuspokojila že? Ale lehce jsem si tě načmárala :o)…dušička u tebe je a je hodně blízko :o). Evi…ona je tak blízko, že bych se nedivila, že jsi už těhulka….ptala jsem se procentuálně…na kolik % otěhotníš ještě letos…a ruka mi vystřelila a bez zaváhání zakreslila 100%.

Ono není nic stoprocentní jak říkávám…ani automatická kresba…ale dnes v tuto chvíli kdy jsem si tě kreslila… to je tak jak jsem ti popsala.

Evule… najeď si na stránkách (v levém okraji stránek) na kolonku Z VAŠICH MAILŮ  po rozbalení na sekci MIMINKA…. Přečti si pár článků co tam jsou… hlavně rady, které tam donekonečna omílám…. Jak tinkturu z ptačího jeřábu, tak ricínové zábaly, tak i to ..jak si povídat s mimouškem…tedy s dušičkou, která je u tebe. Nějak se mi to nechce do nekonečna kopirovat a nebo popisovat do každého dotazu o miminkách :o)

Měj se a směj se….smích otevírá srdíčko… a to je lákadlo i pro mimouška…aby chtěl k vysmáté mamce.

S láskou…….tvá Zrzka

8.9.2011

Nazdar Zrzko,

strašně moc ti děkuji za velikou naději , ketrá mě moooooooc potěšila ve světě negací. Vím a také to v sobě cítím, že se kolem mě ohledně mimouše něco děja a vím, že se to povede. Strašně moc ještě jednou díky a potom dám vědět, jak to dopadlo.

Pá Eva Jo a články si přečtu.

9.9.2011

Dobrý den,

už 10 let se snažíme o miminko a všichni moji léčitelé a homeopaté mě říkají,

Sdílet tuto pravdu

Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Share on skype
Share on whatsapp
Share on print

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama