Nevím kde dělám chybu

Dlouho už přemýšlím jestli to mám zkusit.Tak jsem se odhodlala. 

Můj problém není zase tak hrozný, ale pořád nevím kde dělám chybu. 

V poslední době jsem strašně nervózní a pořád jenom křičím na děti a manžela. Taky kolikrát jsem unavená. Je pravda že se to zhoršilo když manželovi zkrátili pracovní dobu a má nižší příjmy není to katastrofální ale radostí taky neskáču. 

Musím ale přiznat že stres pocituju už delší dobu a mám pocit že dělám hodně věcí špatně. Nevím ale jak najít vnitřní klid. dřív jsem to dokázala. teď jenom tápu a nevím co s tím. 

Děkuji za radu

šárka

 

5.10.2010

Ahojíček Šárko,

Na rodině si hodně zakládáš a dá se říct, že pro rodinu žiješ. Jenže v poslední době tě ovládá strach o rodinu….o její materiální zabezpečení. Chuť do života jako by ti někdo bral, máš tam blok jménem strach. Vlastně celé je to u tebe o strachu,  kterému jsi začala podléhat. I tvé sebevědomí tak nějak pokleslo a působíš pichlavě. Srdíčko máš krásné, dokážeš rozdávat a dokážeš své city dát do slov. Intuici máš celkem velikou, ale nevěříš ji. Duchovno a myšlenky…..ty jsi človíček věřící….nevím v co věříš, ale věříš….hlavně věříš bubákům, které dennodenně slyšíme v zprávách, čteme v novinách, vyskakují na nás odevšad a tak tě tyto myšlenky, které přijímáš za své obalují svou energií a ocitáš se v jejich spirále….ze které se do budoucna zakreslil opravdová bubák….nad budoucností svou, své rodiny, celého státu ….je strach který tě ovládá….nevidíš hezkou budoucnost…máš strach. No a tady je zakopaný pes tvé podrážděnosti, únavy…. Kdo se těší na špatnou budoucnost? Kdo se do ní hrne s radostí? Nikdo….teda aspoň to předpokládám a tak není divu, že se nedokážeš těšit na příští den, týden….žiješ v obavách.

Šáry… už dlouho se mi nezakreslil tak veliký strach, který se zakreslil u tebe…. Zkus si přečíst o EFT, a Hó – oponopono u nás na stránkách i jinde, to by ti mohlo pomoct….hodíš se do klidu, vyladíš se a strach přemůžeš. Nebo na tom strachu zapracuj jinak, pokud máš nějakou osvědčenou metodu. Nenech se ovládat mocnými….já vím, že v dnešní době je těžké myslet v pozitivech, ale jde to…….čím víc svým strachem budeme podporovat a krmit ty co nás zastrašují, tím víc porostou. Nedovol nechat druhé tebou manipulovat. Takže tak nějak se mi zakreslilo to na co jsi se ptala……

měj se a směj se a neboj se….Tvá Zrzka

5.10.2010 

Dobrý den Zrzi, ještě jednou. Kamarádka mě poradila abych zkusila poprosit o radu vás. Že jste ji v některých věcem poradila.

Sdílet tuto pravdu

Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Share on skype
Share on whatsapp
Share on print

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama