Nejkratší, ale velmi pravdivý test

 

Humorný, ale přesný test ke stanovení typu osobnosti. Přesně stanoví hlavní vlastnosti a rysy vaší povahy.Soustřeďte se na svůj vnitřní hlas a odpovězte na pouhé otázky.

 
Co máte raději:

1. okurku nebo rajče
2. dýni nebo meloun?

To je vše.

 

Výsledky:

 

Okurka a dýně

Tato volba se více vyskytuje u mužů než u žen. Muži tohoto typu jsou mužní a vážní. Málokdy se někým dají ovlivnit. Nemívají sklon k alkoholismu. Je mezi nimi mnoho sportovců a milovníků cestování. Žena se s takovým mužem cítí chráněna kamennou zdí – jeho zodpovědnost zahrnuje i rodinné vztahy. Tito muži jsou cílevědomí a snadno dosahují vytýčeného cíle. Mají ovšem i své nedostatky – nejsou romantičtí. Čeká-li tedy žena květiny, měla by rovnou říci, že si přeje dostat kytici. Ženy toho typu často zaujímají vedoucí pozice v práci, doma však bývají bezradné jako malé děti –  špatně vaří, neumějí aranžovat kytky, nesnášejí praní a mytí nádobí. Přesto však muž v takové ženě najde věrného a chápajícího přítele.

 

Rajče a meloun

Rajčatovo-melounoví lidé jsou veselí a aktivní. Vynikají zvýšenou komunikativností, ne vždy je však styk s nimi prost problémů. Výbušnost jejich povahy vede často k hádkám. Muži tohoto typu bývají gurmány. Jsou obvykle pohodlní a dávají přednost pantoflím a županu před batohem a spacím pytlem. Ženy rajčatovo-melounového ustrojení jsou emotivní, mají rády zvířata i domácí krb, v jejich blízkosti je vždy útulno a panuje pohoda. Nejsou intrikánky, ale mohou se dopustit netaktnosti, protože vždycky říkají to, co si myslí – upřímnost a bezelstnost jsou hlavními rysy rajčatovo-melounových lidí.

 

Okurka a meloun

Lidé tohoto typu neustále prožívají duševní zmatky. Jejich vnější klid a zdrženlivost  skrývají vnitřní napětí. O mužích tohoto druhu se říkává: tichá voda břehy mele. Život s okurkovo-melounovým člověkem je jako život na sopce – nikdy nevíš, co bude zítra a jakým nápadem zase přijde. Ženy tohoto typu se nehádají kvůli maličkostem. Pocit křivdy v sobě hromadí a jednoho krásného dne jsou schopny porozbíjet všechno nádobí v domě, nezřídka o hlavu svého ubohého partnera. Okurkovo-melounoví lidé jsou nejvíce tvůrčím typem. Umějí přemýšlet, často mezi nimi najdeme vědce a vynálezce.

 

Dýně a rajče

Je-li vám blízká tato volba, pak patříte k lidem uvážlivým, taktním a klidným. Takt a citlivost jsou vám vrozeny. Máte rádi pěkné věci a máte také výborný vkus. Dýňovo-rajčatoví muži jsou poněkud zženštilí. Velmi často jsou to hudebníci nebo výtvarní umělci. Umělecká tvorba je tím, co je těmto lidem nejbližší. Ženy toho typu bývají milovány a obdivovány. V lásce jsou vášnivé a stálé.  Bývají z nich oddané, něžné a starostlivé manželky. Avšak muži tohoto typu dokážou být narcistními egoisty.

 

Převzato ze stránek http://www.pronaladu.cz

Tahle zelenina o nás ví příliš mnoho!

Sdílet tuto pravdu

Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Share on skype
Share on whatsapp
Share on print

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama