Na něco odpovědět nemůžu

1/ Jaký je zdravotní stav manžela?Je vegetarián

2/ Proč se jeho chování zhoršuje? Co tím sleduje?

3/ Co můžu udělat pro zlepšení vztahu?

4/ Co můžu udělat pro zlepšení mé finanční situace?

5/ Je možná mimosoudní dohoda o výživném s manželem?

Přišla jsem o práci, mám vysoký úvěr, dostala jsem se do mínusu a momentálně žiji z odstupného, které brzy dojde.

Děkuji Vám a budu očekávat Vaší odpověď Soňa F.

13.2.2011

Ahojíček Soni,

Nevím jak dlouho na stránky chodíš a co už máš přečtené a co ne. Mám jisté pravidla, kterými se řídím. Nepřísluší mi ptát se na někoho….takové to o někom bez něho…..mám na mysli tvé první dvě otázky. Zjišťovat zdravotní stav a nebo jak „něco“ má, to opravdu nedělám. Taky by se mi nelíbilo, kdyby někdo zjišťoval informace o mně bez mého vědomí.

3/ Co můžu udělat pro zlepšení vztahu?

Podle čaker co se mi ve vašem vztahu zakreslily – je jediný problém a to v komunikaci. Oba dva jste výřeční, ale navzájem se neslyšíte a nechápete slova, které si říkáte. Tady je to, co byste měli v rámci možností zlepšit…naslouchat si vzájemně. Někdy, když jsme plní emocí, tak kolikrát ve slovech hledáme něco, co tam vlastně není. U manžela je ještě trošku problém, se třetí čakrou, to je jeho sebevědomí….ve vztahu bych spíš mluvila o tom, že si není svou rolí ve vašem vztahu nějak jistý…. Ty svou roli ve vztahu znáš a podle toho se i chováš, ale on tam má nejistotu. Jakoby mu v jistém období něco podlomilo kolena, nějaká situace mezi váma, ale do budoucna se zakreslilo, že to bude řešit a že by se měl znovu najít a měl by si začít věřit.

4/ Co můžu udělat pro zlepšení mé finanční situace?

Nedávno jsem dělala na stránkách experiment , někomu se líbil, někomu se v něm dařilo, někdo ho vzdal, jiný odsuzoval…. Záleží na tobě, jak moc tě to osloví, pokud se na něj mrkneš a trošku si to pročteš i se souvisejícími články. Jinak bych ti mohla napsat, že si máš najít dobře placenou práci, nebo podat sportku ….či cokoliv jiné, ale to vím, že víš a tuto odpověď ode mě nečekáš.

5/ Je možná mimosoudní dohoda o výživném s manželem?

Je možná mimosoudní dohoda, v případě, že se s manželem domluvíte, tak aby vám to vyhovovalo oběma. Nemusí probíhat soud…. Stačí, když se domluvíte. Je lepší si tu vaši dohodu dát na papír a podepsat ji a popřípadě u notáře ověřit. Pokud by ze strany manžela z nějakých důvodů nedocházelo k jeho plnění, tak pro soud jsou směrodatné výpisy z účtů nebo ústřižky složenek, které se dokládají ….

Přeju ti Soni, pohodové dny a jen fajn lidičky kolem tebe…měj se a směj se

Pa Zrzka

14.2.2011

Moc Vám děkuji za odpověď Zuzanko, mějte se krásně.

Sona

15.2.2011

Dobrý den Zuzko, Můžete mi prosím pomoci a odpovědět na pár otázek?

Sdílet tuto pravdu

Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Share on skype
Share on whatsapp
Share on print

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama