Moje představa o seminářích

Pokud si na našich stránkách čtete, tak už možná víte, o co mi jde a proč tady nefiguruji sama, ale mám sebou Grev a Jasa. Cítím v nás třech celistvost toho, co Vám chceme společně předat. Mým záměrem je, pokud Vás budu učit automatické kresbě, tak bych byla ráda, abyste ji využívali společně s dalšími metodami, které ovládají Grev a Jasa. Dnes to cítím tak, že samotná automatická kresba je jen část celku….pokud se AK chcete věnovat a využívat všechny její možnosti, je nutné rozšířit své znalosti a dovednosti, abyste mohli pomoci již konkrétně sobě nebo druhému od jeho bolesti, nebo nemoci, nebo jiného problému. Je to velký rozdíl, když si nakreslíte Váš (nebo druhého) problém, dokážete ho popsat a tady skončíte. Nebo nakreslíte, najdete vhodné řešení a zrovna i můžete konkrétně pomoc praktikovat :o). Možná si teď někteří říkáte, že jsem náročná na Vás a to jsme ještě ani nezačali, ale nemám ráda polovičatost a jak jsem už psala….AK je jen část jakéhosi celku :o). Když jsem se rozhodla pro tuto činnost, tak s jistým záměrem. Není mým cílem věnovat Vám pár hodin a učit AK jen kterou budete využívat pro zábavu a hraní si na věštce, ale ráda bych aby v tom už byl hlubší smysl a cíl.

Konkrétnější představa

První seminář -sobota i neděle- by byl o AK, na kterém by jste se naučili kreslit „základy“, které by jste nějaký čas doma procvičovali a po určitě době (na které bychom se domluvili) bychom se znovu sešli a pokračovali.

Další semináře -sobota, neděle- by se jeden den věnovalo AK (už bychom asi zabrousili do diagnostiky, tabulek, a jiných možností využití AK, ale to všechno bude záležet na tom, jakým tempem se budete posunovat vpřed) a druhý den už by se věnoval teorii a praxi EFT, Reflexní terapii, léčení pomocí energie a dalším metodám. Nebo by se to prokládalo mezi sebou v průběhu obou dnů (aby to bylo trošku zpestřené) ale přitom to všechno na sebe navazovalo.

Samozřejmě, rozhodující pro Vás bude i cena….. 600 Kč/ den (strava a ubytování v ceně není zahrnuto).

Vše bude na dohodě s Vámi.

Pokud bude zájem o naše semináře, není problém víkend udělat již od pátku do neděle. Jednodenní kurzy by mohly případně pokračovat u pokročilých, kde by se už jen pilovalo :o). Pokud bude dostatečné množství lidí se zájmem o to, co jsem výše popsala (kolem 10) a budou prostory (pravděpodobně i s přespáním), pak už se dohodne termín a můžeme se pustit do práce. Opravdu to bude práce – práce na sobě a to se dnes hned tak někomu nechce.

Přivítáme Vaše návrhy, kde by se semináře daly uskutečnit a Vaši spolupráci při zajišťování prostorů.

Nechávám tady otevřený prostor pro komentáře, pro Vaše návrhy a případně Váš zájem o naše semináře.

První seminář by mohl proběhnout v Břeclavě koncem září nebo v průběhu října (je to tak trošku v jednání a pomoci Rudbekie) takže pokud máte zájem …..můžete předběžně, nezávazně se hlásit namojepravdy@seznam.cz a nebo tady do komentářů.

Mějte se a smějte se, těšíme se na Vás…….Vaše Zrzka, Grev a Jasa

Jelikož automatická kresba se nedá naučit během několika hodin, chtěla bych, aby semináře, se konaly jako víkendovky, kde by se trošku vysvětlovalo, trošku meditovalo, hodně kreslilo a praktikovalo. Automatická kresba je široká škála možností, co všechno se dá s její pomocí zjišťovat a kreslit, ale to je tak trošku rozepsané už v předešlých článcích o AK a nelze se to naučit v jednom víkendu, takže by těch víkendů bylo víc.

Sdílet tuto pravdu

Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Share on skype
Share on whatsapp
Share on print

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama