Měsíc na PRAVDIČKÁCH bez Zrzky

 

Využiji toto období čistě pro praktikování toho, o čem píšu ve svých článcích. Sice praktikuji i v běžném životě, ale v tomto období nechám teorii na MOJE-PRAVDY bez dalších nových článků, ať už z mého pera a nebo z pera jiných autorů. Rovněž na facebooku nebudou po čas mé nepřítomnosti aktualizace z mé strany.

Článků, rad a receptů je v současné době na stránkách https://www.moje-pravdy.cz habakuk a možná vás moje nepřítomnost na facebooku přiměje k tomu, abyste se na webovkách porozhlídli a trošku si tam jednotlivé sekce prolezli a pořádně prohrabali.

Já si toto období vážně vychutnám…. v přírodě (všude dokola je krásný les), se psy, kolegy…věřím, že tam uděláme spoustu práce se psy, obhájíme a nebo získáme nové kategorie pro své chlupaté parťáky…určitě se něčemu novému i přiučíme jak psovodi, tak psi.

Nebudu úplně odstřihnutá od internetu, ale z vlastní vůle si ráda odpočinu od tohoto žrouta času. Budu mít čas a prostor, si vyčistit hlavu, nabrat novou sílu a inspiraci pro plození svých článků. Vrátím se vám za měsíc v plné síle.

Přeju vám hezké a pohodové podzimní dny a fajn lidičky kolem vás.

Mějte se a smějte se ……….s láskou vaše Zrzka

10.11.2014

Milý čtenáři a příznivci PRAVDIČEK,

Od 10.11.2014 do 5.12.2014 odjíždím se svým služebním psem a desetiměsíčním psem do výcvikového střediska služebních psů v Dobroticích a tak se jdu s vámi na tuto dobu rozloučit.

Sdílet tuto pravdu

Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Share on skype
Share on whatsapp
Share on print

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama