MÁ SMYSL SETRVÁVAT VE VZTAHU?

bol mi velkou oporou aj stale je a velmi ho milujem,ale on ma za sebou 6ročny vztah a mam pocit že sa z neho stale nespametal nechcem aby som bola len niejaka utecha.naozaj ho velmi milujem a som ochotna sa ho aj vzdat ak by mal byt stastnejši..

dakujem vam velmi pekne za odpoved

Zuzana

13.8.2011

Ahojíček Zuzko,

Hned v úvodu bych ti chtěla napsat, že každý kdo do našeho života vstoupí, tam má s námi určitou dobu být a že každý partner je v současné době pro nás tím pravým….tak je to i s tvým přítelem…. Je pro tebe teď tím pravým. Neměla bys přemýšlet a spekulovat nad tím… jak dlouho spolu budete, ale měla by sis užít a prožít každou chviličku s ním, vychutnat si každé slovíčko a cit, který k němu cítíš… to jen v úvodu. Takže moje odpověď je…. MÁ TO SMYSL a možná i hlubší smysl, než si dokážeme připustit.

Ale ať moje odpověď není jen tak všeobecná…já se na vás mrkla pomocí AK a toto se mi zakreslilo:

Srdíčka máte k sobě oba otevřené…v pozemských věcech si rozumíte a jste jako jedna bytost. Chuť do vztahu a přitažlivost pociťujete stejně…problém je v tom, že si nedokážete říct slova, která cítíte v srdíčku…oba s tím máte problém a díky tomu se pak v roli partnerů moc necítíte … je tam blok…díky tomu i intuice vůči sobě pokulhává… nevíte jeden od druhého co čekat a jak na tom jste. Takže problém ve vás vidím převážně v komunikaci…. Od ní se pak blokujete a nedokážete si lásku, kterou k sobě cítíte prožít. Někdo musí začít…když se mu otevřeš se svým srdcem, on udělá to samé… nemá cenu se bavit o tom co jste prožili s jinými partnery… na to se vykašlete… pro vás je důležité si povídat o tom co k sobě cítíte a co od sebe vzájemně očekáváte atd.

Měj se a směj se…. a žij teď a tady se svým ….pro tebe teď pravým partnerem.

S láskou……tvá Zrzka

15.8.2011

chcela by som sa spytat či ma zmysel zotrvat vo vztahu s mojim priatelom Miroslav *******a ja Zuzana *******.ja som rozvedena s dvomi detmi a s Mirkom sme sa stretli prave v čase mojho rozvodu,

Sdílet tuto pravdu

Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Share on skype
Share on whatsapp
Share on print

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama