Má šanci se uzdravit, ale musí chtít

Krásné dopoledne Zrzko,
Abych řekla pravdu na Vaši stránku Pravdičky jsem se dostala úplnou náhodou a velice mě zaujala.

Sama se zajímám o numerologii, výklad karet a bylinky. Je toho opravdu hodně a jsem teprve v prvopočátcích. Ale trápí mě problém na ktrerý nemám odpovědi a nevím si rady. Jedná se o mého bratra Vašíka, je mu 22 let skoro 23. V prosinci minulého roku mu lékaři  diagnostikovali wilsonovu chorobu. Prognoza byla, zhoršení stavu ale brzké zlepšení. Bohužel se bratr pořád jen horší a mě přijde, že lékaři pořádně nevědí co s tím. Jejich pasivita mě už nepřekvapuje. Bratr je upoután na lůžko a bohužel přestal i mluvit. Jeho stav je čím dál tím horší. Mám o něj opravdu strach ztrácí se nám před očima a stále hubne. Proto jsem se rozhodla mu jakymkoliv způsobem pomoci. Myslím si že alternativní medicína by měla větší úspěch, ale rodiče se obávají. Chtěla bych Vás poprosit o radu kde začít a co vyzkoušet pokud je to ve Vaší moci nám poradit co dál. Přála bych si vyzkoušet i Reiki, ale mám obavu jít k někomu koho neznám aby bratrovi spíše neubížil. Je to i velice těžké co se týče cestování, rodiče bydlí v okresu Tachov a jsou tu velice omezené možnosti.

Předem Vám děkuji za Vaši odpověď pokud tomu tak má být 🙂

přeji krásný den.

Jana – foskinka

8.9.2012

 

 

Ahojíček Jani,

 

Děkuji za tvou důvěru se kterou se na mě obracíš. Janičko, vím, že je bolestivé se dívat na bratra jak chřadne a na rodiče, které jeho stav trápí. Ty jsi v roli té silné, která dělá oporu všem a to je docela vyčerpávající.

Jani… bohužel nejsou pasivní jen lékaři. I bratr to předčasně vzdal a propadl beznaději ještě dřív, než by sám mohl zabojovat a postavil se své nemoci čelem. Není se co divit. Když se ve 22 letech dozvěděl diagnózu, tak svůj život začal vidět černě a to jeho uzdravení nepřidalo….to je možná i důvod, proč se prognóza lékařů nevyplnila a nabralo to opačný směr.

Janičko, pomoct lze jen tomu, kdo o to opravdově stojí. Ani léčitelé, ani lékaři nemohou své poslání splnit tak jak by chtěli, pokud pacient (klient) háže flintu do žita. Pokud chceš bratrovi pomoct, měla bys v první řadě v něm vzbudit chtění žít a touhu po uzdravení…motivovat ho, aby sám uvnitř sebe začal na sobě pracovat. Zkoušela jsem %tuálně pomocí AK zjistit, na kolik % se tvůj bratr může uzdravit a vyšlo mi 90% a to je opravdu hodně. Když jsem se na něj pocitově „napichla“ je to o tom co jsem ti už napsala…. Iniciativa musí vycházet z něj….pak i to ostatní začne nabírat jiné obrátky.

Píšeš, že bratr už nemluví….ale určitě slyší…a tak na něj mluv. Nevnucuj mu svoje názory, prosby o uzdravení….ale otevři své srdíčko a mluv k němu, jak moc ti na něm záleží, jak moc by sis přála, aby se uzdravil a že věříš, že to dokáže, pokud sám bude chtít. Já ti pošlu pár odkazů na PRAVDIČKÁCH …co by mu mohlo pomoct….a jak bys mu mohla pomoct i ty a rodiče….ale nezapomínej na skutečnost, že o vaši pomoc on musí stát. To je opravdu základ pro to, aby se věci daly do pohybu.

Nemusíš Jani hledat někoho kdo má REIKI… ten dar v rukou máš i ty….i tvoji rodiče…. Posílám ti dva odkazy, kde je o tom psáno …i takový menší návod na to, jak tyto energie v sobě probudit. Když budeš bratra léčit pomocí své energie z dlaní a budeš to dělat s láskou…věř mi, že mu tím nemůžeš ublížit. Jeho onemocnění je porucha CNS… mozek je základnou pro CNS a tak bych doporučovala hlavně v začátcích přikládat dlaně na místo, kde je mozek… vždy ruce proti sobě…a pouštět energii. Tady ti dávám dva odkazy, které by ti mohli pomoct ten dar v sobě najít… neboj se toho. Nedávno jsem měla seminář AK1, kde si každý ten svůj dar v dlaních ohmatal…byli tam i lidičky, kteří zasvěcení do Reiki měli, ale byli tam i ti, kteří neměli žádné zasvěcení a byli mile překvapeni, když si vzájemně zkoušeli energii předávat. Tady ti dávám dva články, které by ti v tom mohli pomoct.

DAR-SCHOPNOST UZDRAVIT SEBE

 

PRAVDA O ZASVĚCOVÁNÍ

 

Další článek…je přímo pro bratra, jak může i ve stavu, ve kterém se nachází na sobě vnitřně pracovat….ty mu můžeš pomoct v tom, tak, že ho budeš svým hlasem navádět…pustíš mu nějakou příjemnou hudbu, kterou má rád, tak aby nerušila tvůj hlas a budeš ho svým hlasem navádět k tomu, co si má představovat. Stačí to udělat párkrát než si to zafixuje a pak už si tu představu může dělat sám.

PRAVDA O NAPROGRAMOVÁNÍ VLASTNÍHO TĚLA

Voda…. Ta dokáže opravdové zázraky a proto je několik článků o vodě na PRAVDIČKÁCH, které přikládám. Určitě najdeš vícero článků s vodou ….ale tyto si myslím, že by mohli být pro bratra vhodné.

PRAVDA O ENERGIÍCH V NAŠICH LŮŽKÁCH

 

SPINOVÁNÍ VODY

 

NEJEN O MODRÉ VODĚ

 

 

Janičko, nezapomínej však na to, že bratr musí chtít…já vím, že to opakuju už po několikáté, ale je to opravdu to nejdůležitější co pro sebe a své uzdravení musí udělat. Nemám ráda slovo musím…. Ale tady opravdu musí chtít celou svou bytostí a srdcem…pak to půjde. Šanci na uzdravení má velikou ….90% je opravdu hodně….ale těch 90% je jeho víra ve svůj život a své uzdravení….bez toho to nepůjde. Víš jak se to říká…věř a víra tvá tě uzdraví…a je v tom veliká pravda.

Měj se a směj se Jani….a držím ti palůšky, aby se ti podařilo bratra zmotivovat.

S láskou…..tvá Zrzka

14.9.2012

Krásné dopoledne Zrzko, Abych řekla pravdu na Vaši stránku Pravdičky jsem se dostala úplnou náhodou a velice mě zaujala.

Sdílet tuto pravdu

Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Share on skype
Share on whatsapp
Share on print

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama