KRATIČKÝ DOPIS SE ŽÁDOSTÍ

 Pravděpodobně s námi máte dobré zkušenosti a tak dáváte kontakt na nás i svým kamarádům, známým, rodinným příslušníkům atd. Chtěla bych vás požádat, když už na nás dáváte kontakty, abyste současně toho dotyčného upozornili na to, že dotaz a odpověď se uveřejňuje na stránkách, aby pak zbytečně nedocházelo k nedorozumění a já nemusela články ze stránek stahovat a nebo si s někým dopisovat na soukromo a vysvětlovat, něco, co beru za samozřejmost, že dotyčný ví, že je s tím seznámen.

Proč se dotazy uveřejňují a jak klást otázky a co je potřebné k výkladu najdete v článku

„Než nám napíšete“.

náhled obrázku

Docela se začala rozmáhat na konci e-mailu žádost, aby to nebylo uveřejněno na stránkách, byť v dotazu a nebo v příběhu neshledávám nějaké kostlivce ve skříní a nebo nějaké markanty, podle kterých by mohl dotyčný být poznán. Čtu všechny vaše e-maily, ale ty, které končí touto větou…po přečtení mažu….

Ráda bych takovým požadavkům vyhověla, ale stránky nejsou mojí jedinou činností. Než něco nakreslím (to je otázka chvilky) a než dám výklad do písemné podoby tak, aby jí dotyčný porozuměl (to už čas zabere), tak mi to nějakou dobu vezme z mého volného času.

Děkuji vám za pochopení a ještě jednou děkuji za vaši důvěru, se kterou se na nás obracíte…..

mějte se a smějte se….vaše Zrzka

17.1.2011

 

Ahojíček milí čtenáři a hledající,

Ráda bych vám poděkovala za návštěvy na stránkách moje-pravdy a za vaši důvěru, se kterou se na nás obracíte.

Sdílet tuto pravdu

Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Share on skype
Share on whatsapp
Share on print

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama