JSEM PO DVOU INSEMINACÍCH

Prosím o pomoc.

děkuj s pozdravem

Marie

13.7.2011

Ahojíček Marie,

Díky za tvůj dotaz…. Zkusila jsem si tě nakreslit, jak jsi na tom ….

Miminko je opravdu ve tvé blízkosti…a rádo by k tobě už přišlo, ale je tam překážka… problém je v první čakře…která souvisí s materiálnem, rodinou… tam máš něco nepochopené a nebo spíš pochopené špatně… Za peníze se všechno koupit nedá… ani miminko…. Ptala jsem se i procentuálně, na kolik procent jsi schopná otěhotnět přirozenou cestou a vyšlo mi 100%. Ten blok, který v sobě máš souvisí s ne až tak dávnou minulostí…. Ale co konkrétně to způsobilo, na to si budeš muset přijít sama… souvisí to s rodinou…možná jsi s někým z rodiny rozhádaná, možná chceš miminko, ale přemýšlíš už teď nad tím, kdy se vrátíš do práce… nejsem vědma abych ti přesně řekla o co jde…

Jakmile zpracuješ tento problém….pročistí se tvé myšlenky a otevře se srdíčko a překážka padne a otěhotníš přirozenou cestou. Pokud je třeba někomu odpustit, tak odpust …odpust hlavně sama sobě.

Ptala jsem se ještě procentuálně na kolik procent otěhotníš ještě letos…0%, příští rok 100%, v první polovině příštího roku 100%.

Neupínej se na tuto informaci…. Nech ji v sobě, ale neupínej se….ani automatická kresba není stoprocentní a to co se dnes zakreslilo může zítra nebo za pár dnů vypadat jinak… záleží na tobě, jak rychle překážku odstraníš.

Jinak jak se pročistit a jak se nachystat na miminko…se dočteš v sekci O MIMINKÁCH …je tam už pár článků, kde jsou takové všeobecné rady pro nastávající maminky…. To nejhlavnější ale je…. Milovat se s mužem bez myšlenky na to, že se milujete abyste zplodili mimouška…láska a jen a jen láska otevírá bránu k vytouženému děťátku.

Měj se a směj se Maruško a dej o sobě vědět jak se ti vede a jestli sis něco uvědomila…. Budu ráda, když budu vědět, jak se ti vede.

S láskou …tvá Zrzka

16.7.2011

Dobrý den

jsem po dvou inseminacích a asistované reprodukci na další bych měla jít během měsíce, vnímala jsem, že miminka u mě byli ,ale pak odešli.

Sdílet tuto pravdu

Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Share on skype
Share on whatsapp
Share on print

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama