Jaké jsou moje čakry

Krásný den Zrzičko,

přečetla jsem si o tobě u Wahl na stránkách a ráda bych tě poprosila o výklad na mě přes automatickou kresbu a jaké mám čakry?

děkuju s úctou a láskou

Barbora

7.9.2010

Ahojíček Barborko,

Tvoje čakry podle zakreslení v AK jsou asi takovéto:

1 čakra – materiálno, takový ten pozemský všední život – je OK není tady žádný problém, máš v těchto věcech tak nějak jasno

2 čakra – chuť do života – čakra je sice menší, ale plná energie a mě to přijde, že ti k životu, abys ho fakt začala žít na plno něco schází… něco ti chybí ke štěstí, abys měla takovou tu CHUŤ do života.

3 čakra – sebeláska, sebevědomí – ta je taky menší než ostatní (ale je větší jak ta druhá) a je v ní menší blok. Někdo ti dřív shodil sebevědomí (možná ve škole děcka, nebo rodiče…to si popřemýšlej, čí slova slyšíš, když se cítíš dobře a sebevědomí si začneš shazovat…nevěříš si), někdo zasel pochybnosti v tobě o tobě. Ale není to zas až takový blok a přijde mi, že to ovlivňuje i druhou čakru – tu chuť do života.

4 čakra – srdeční – máš krásné srdíčko, plné lásky

5 čakra – dokážeš vyjádřit svá slova, co na srdci to na jazyku, navíc slova vážíš, než je vypustíš z pusy, takže i nepříjemné věci dokážeš říct tak, aby to toho druhého nebolelo a neurazilo

6 čakra – intuice – máš ji krásně velikou, ale úplně ji nevěříš. První myšlenka je ta správná, ty ostatní jsou už odůvodňované mozkem a už to není intuice.

7 čakra – víra, myšlenky, duchovno – je veliká, fakt veliká, jde vidět, že věříš a nepochybuješ. Existují věci mezi nebem a zemí a ty jim věříš, máš svou víru.

Tak to je pohled z AK na tvé čakry – teď v tuto chvíli :o). Vypadá to dobře Barunko, nejsou tam žádné extra bloky a celkově působíš vyrovnaně.

Měj se a směj se……….Tvá Zrzka

8.9.2010

Krásný den Zrzičko,

moc děkuju za výklad.Jsi úžasná bytůstka.

Pochopila jsem něco důležitého děkuju za to.

Směla bych tě poprosit ještě o jeden výklad přes AK na jednu mojí známou,zmínila jsem se jí o tobě.Bohužel jí nefunguje počítač tak mě požádala jestli ti napíšu.Smím? Jmenuje se Tara.

Moc děkuju za všechno a přeji tobě i ostatním to nejlepší.

S láskou a úctou

Barbora

9.9.2010

Ahojíček Barunko,
díky za písmenka a za pochopení, kterého se ti dostalo :o). Mám úpřimnou radost. Barunko, Tara mi bude muset napsat sama……. z napsaných písmenek se tak nějak na vás napojím a nepotřebuju znát váš datum narození a nebo jiné údaje o vás. Snad její dotaz tolik nespěchá……..

měj se a směj se …Tvá Zrzka

9.9.2010

Krásný den Zrzičko, přečetla jsem si o tobě u Wahl na stránkách a ráda bych tě poprosila o výklad na mě přes automatickou kresbu a jaké mám čakry?

Sdílet tuto pravdu

Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Share on skype
Share on whatsapp
Share on print

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama