JAK TO VYPADÁ S DODÁVKOU PLYNU DO NAŠÍ ZEMĚ?

Začínají už ted utahovat v Polsku,vím že kdyby to politici řekli lidem v TV tak by nastala panika.Ve světě to nevypadá dobře s ropovody ,někde začínají i bombardovat,ted si nevzpomenu kde jsem to četla.Lidé v Praze stávkují plně je chápu,ale aby si za peníze měli co koupit.Jak k nám přestane proudit plyn tak půlka národa zmrzne,mám takové tušení…….Aby jsme nakonec nebojovali o holou existenci,dneska je úplněk tak j si přeji lásku pro sebe a lásku ,mír pro naší zemi a vše živé co je na ní.

Hanka 

23.9.2010

Ahojíček Hani,

Jak to bude konkrétně, se mi odpověď nezakreslila, ale zakreslila se mi jedna velká postava a spousta malých…..které svým strachem a touto energií posilují a nechávají tu velkou postavu růst. Víš, život je vlastně jedno velké divadlo……pro sebe si scénáře píšeme sami ( to jsou takové ty epizodky z velkého seriálu), ale to co se týká celého seriálu – tedy lidstva….to už píšou scénáře,ti co mají moc a díky tomu, že mají moc, tak v lidech vyvolávají nejistotu, strach a bezmoc. Málokdo si uvědomuje, že sledováním katastrofických scénářů (teď nemyslím katastrofy jako živelné pohromy….o tom někdy jindy) v TV, v rádiích, tisku a všude jinde – přijímají jejich hru…..strachují se a podporují tuto myšlenku nebo myšlenky. Slýchávám často v práci, v ulicích, na zastávkách lidi jak se baví……..oni se ani neznají, ale jak jsou plní strachu tak se baví o politice a dění ve světě a krátí si tím chvíli na autobus……..nejčastější co slyším je něco ve stylu…. „Dobře už bylo – už nás čeká jenom bída, hlad, žízeň, vraždy atd. – líp už nebude, – jsou to …. ti naši ministři a politici, jen si hrabou do vlastních kapes…….“ Jsou naštvaní na politiky, na své nadřízené a sami na sebe na život který vedou. Je to jako davová psychóza tato lavinová hra strachu a většina se jí oddává. Vpouštějí si do srdcí a do myšlenek tyto strachy….. je to škoda, protože těch co se s tímto postojem neztotožňují a snaží se o pozitiva………..těch je málo. Záleží jen na nás, jak moc strachy, které na nás pouštějí přijmeme a je jen na nás jestli je podpoříme. Od toho se budou události odvíjet dál a ti mocní budou tahat jen za šňůrky.

Co dělat? HÓ-OPONOPONOVAT :O) a nepouštět do sebe jedy, kterými nás po částech snaží otrávit. Posílat všem lásku….mír a vnitřní klid. Hlavou zeď neprorazíme, ale jsem přesvědčená, že negativa s pozitivem jsou jako voda a olej…..smísí se jen na chvíli, ale znovu se oddělí… dobro a zlo, láska a nenávist……nesmíchá se na pořád, jen na chvíli a pak se oddělí…..teď záleží čeho bude víc….zatím strach nad jistotou vyhrává :o(.

Mějte se lidičky a smějte se…. otevřete svoje srdíčka a nenechte se pohlcovat strachy…s láskou pro vás pro otevření vašich srdcí naťukala na noťásku vaše Zrzka

23.9.2010

Děkuji za všechno a ještě jestli bych se mohla zeptat /zajímalo by mě co se ti vykreslí/ tak pro všechny lidičky ,jak to vypadá s dodávkou plynu do naší země.

Sdílet tuto pravdu

Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Share on skype
Share on whatsapp
Share on print

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama