Horoskop na červen 2017

 

 

Horoskop na červen 2017 pro Berana

Horoskop - znamení Berana

Beran – otevřete svou mysl a srdce novým nápadům a postupům. Podle horoskopu lidé narození ve znamení zvěrokruhu Beran budou mít v červnu mnohem více kreativity a dobrých nápadů, než byli zvyklí. Nemá smysl stát na jednom místě a opakovat do kolečka pořád to samé. Máte na mnohem víc a máte dostatek schopností i energie to celému světu dokázat. Mezi dvanáctým a dvacátým dnem měsíce dojde k nějaké významnější události, která se bude týkat vašich blízkých.  Dávejte si pozor na prochladnutí ledvin.

 

Horoskop na červen 2017 pro Býka

Horoskop - znamení Býka

Býk – musíte být trochu trpělivější. Váš život se blíží k velké pozitivní změně, ale ještě to nebude nyní. Na druhou stranu uvidíte první náznaky, takže se pomalu můžete začít těšit. V zaměstnání to bude nejnáročnější v první polovině června. Pak všechny ovládne klidná letní atmosféra a s ní spojená touha si trochu více zalenošit. Bylo by rozumné trochu opatrněji přistupovat k výdajům, protože letní měsíce budou pro vaši peněženku docela náročné. A je dobré se na to předem připravit.

 

Horoskop na červen 2017 pro Blížence

Horoskop - znamení Blíženců

Blíženci – na začátku června se podle horoskopu začne klubat ve vaší hlavě nějaký velmi zajímavý plán. Dopracujte ho do dokonalosti a až potom se rozhodněte konat. Nebojte se požádat nějakého důvěryhodného člověka o pomoc. Výsledek vaší společné aktivity vás opravdu mile překvapí. Na začátku měsíce můžete mít menší potíže s nějakou alergií nebo drobné problémy s trávením, ale pak by se měla situace zklidnit a vaše zdraví a energii vám bude nejeden člověk závidět.

 

Horoskop na červen 2017 pro Raka

Horoskop - znamení Raka

Rak – v první třetině měsíce se podle horoskopu budete muset mnohem více poprat s pracovními povinnostmi. V zaměstnání bude trochu zmatek, lidé se sami nebudou moc vědět, co se děje a každý se bude muset řídit hlavně podle vlastní intuice. Nenechte se nikým vystresovat a tohle náročnější období zvládnete. Pokud se vám podaří patřit k nejlepším, odměnou vám bude hezkých pár korun navíc na vašem kontě. Ve vztazích to může kolem dvacátého trochu skřípat. Netlačte moc na pilu.

 

Horoskop na červen 2017 pro Lva

Horoskop - znamení Lva

Lev – snažte se pokud možno vyhýbat jakýmkoliv konfliktům. A to jak v práci tak i doma. Lidé nebudou moc chtít naslouchat vašim argumentům a výsledkem bude jen zbytečné dusno. Někdy je lepší, když moudřejší ustoupí a zachová si dostatek sil pro budoucí spory, ve kterých bude mít mnohem větší šance. Čeká vás nějaký důležitý rozhovor či jednání týkající se financí či celkově finanční budoucnosti vás a vašich nejbližších. Bylo by dobré trochu více pečovat o svůj chrup.

 

Horoskop na červen 2017 pro Pannu

Horoskop - znamení Panny

Panna – věřte si a uvidíte, že i drobné pracovní potíže, které se mohou objevit v druhém a třetím týdnu vás ve skutečnosti posílí a dají vám mnoho další inspirace a námětů pro následující měsíce. Zdravotně byste na tom měli být v červnu docela v pořádku. Menší problémy mohou čekat jen lidi, kteří trpí pravidelnými migrénami. Nezapomínejte, že se spoustou zdravotních neduhů nám může pomoci příroda nebo správná forma odpočinku. V druhé polovině června budete muset dořešit nějakou záležitost z minulosti.

 

Horoskop na červen 2017 pro Váhy

Horoskop - znamení Vah

Váhy – toužíte konečně dosáhnout nějakého velkého úspěchu. Můžete si pomalu začít radostí mnout ruce. Blíží se mílovými kroky a první náznaky uvidíte už v následujících týdnech. Jen pozor, stále ještě nepřišel čas pro usínání na vavřínech. Naopak před cílem je nutno ještě v sobě najít trochu sil a schopností navíc, kterými všem dokážete, že jste ti nejlepší. V posledním týdnu se mohou objevit menší zmatky v rodinných záležitostech. Naslouchejte pořádně a hledejte, kde má každá záležitost ukryté to druhé dno.

 

Horoskop na červen 2017 pro Štíra

Horoskop - znamení Štíra

Štír – plánujete nějaké důležité rozhovory či pohovory? Chystáte se nějakým způsobem reorganizovat své aktivity a víte, že to bude ještě potřeba probrat s protistranou? Podle horoskopu červen je pro takové věci jako stvořený. Zvláště ve třetím týdnu budete mít velmi dobré diplomatické a přesvědčovací schopnosti, díky kterým se vám podaří domluvit i věci, o nichž jste si mysleli, že už se zařídit nedají. Hledáte lásku? Příchod léta vám zase dá spoustu zajímavých příležitostí, kdy si přinejmenším budete moci vychutnat nějaký ten menší flirt. A co bude pak dál, to už záleží jen na vás.

 

Horoskop na červen 2017 pro Střelce

Horoskop - znamení Střelce

Střelec – udělejte si nějaké menší potěšení. Celý váš život se nemůže točit pouze kolem povinností, život je třeba hlavně žít, abyste měli později na co vzpomínat. V ideálním případě by vám nejvíce prospěl nějaký výjezd na dovolenou nebo prodloužený víkend. Načerpáte díky němu energii a navíc taková akce by dokázala vyřešit i spoustu záležitostí spojených s vaším srdcem a vztahy. V druhé polovině června budete mít podle horoskopu trochu oslabenější trávicí soustavu. Vyhýbejte se těžkým pokrmům.

 

Horoskop na červen 2017 pro Kozoroha

Horoskop - znamení Kozoroha

Kozoroh – budete mít spoustu fyzické i psychické energie. Váš smysl pro humor dokáže být nakažlivý a spoustu lidí se vám podaří rozesmát a nebo jim přinejmenším trochu zlepšit náladu. Podle horoskopu byste se měli po desátém více věnovat pracovním záležitostem. Je to období, kdy budete na vrcholu sil. Pokud vám jde o nějakou změnu a lepší budoucnost, tak právě v červnu je ten čas pro vystavění pevných základů. Podle horoskopu se mohou objevit menší potíže se záněty spojivek. Raději je řešte společně s odborníkem.

 

Horoskop na červen 2017 pro Vodnáře

Horoskop - znamení Vodnáře

Vodnář – pokud plánujete prožít část června na cestách, rozhodně toho nebudete litovat. Planety vám přejí a každá událost spojená s delší výpravou někam dál od domova by měla skončit velkým úspěchem. Pracovně to bude trochu náročnější na začátku a konci měsíce, měly by se dořešit určité záležitosti, na kterých jste se kolektivně nějak nemohli domluvit. Zkuste každý trochu ustoupit a uvidíte, že výsledek se bude líbit všem. Nezapomínejte si pravidelně protáhnout záda, zvláště pokud máte hodně sedavé zaměstnání.

 

Horoskop na červen 2017 pro Ryby

Horoskop - znamení Ryby

Ryby – na začátku měsíce vás čeká víc pracovních i domácích povinností, ale pak se situace uklidní. Co víc, může silně zavanout nudou a vy si v některých chvílích budete říkat, že by to chtělo nějakou další akci. Zkuste si najít více vlastních aktivit a nápadů na to, co dělat s volným časem nebo s momenty, kdy v zaměstnání nebude moc do čeho píchnout. Kolem čtrnáctého může dojít k menší rodinné hádce, ale ve finále její efekt bude pozitivní. Vyčistí se atmosféra a vyjasní věci, které už delší dobu potřebovaly vysvětlit. Podle horoskopu bude červen pro Ryby měsícem duchovního rozvoje.

Převzato z horoskopy-vestirna.com.

Zdroj: http://www.esoterika.cz/

 

Tento horoskop pro Vás připravuje věštírna Měsíční kočka

Sdílet tuto pravdu

Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Share on skype
Share on whatsapp
Share on print

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama