Horoskop na 16 týden 2015 (13.4. až 19.4.)

 

 

Horoskop pro Berana

Horoskop - znamení BeranaBeran – vaše intelektuální schopnosti rostou, nebojte se toho využít v práci. Velmi dobrý týden na získání nějakých nových znalostí či zkušeností. Radujte se z života, setkávejte se s přáteli a nechte lásku ať sama ukáže, jaká je velká čarodějka. O víkendu si dejte trochu do těla, je třeba rozhýbat organismus po zimě.

Horoskop pro Býka

Horoskop - znamení BýkaBýk – čeká vás více různých výdajů, pokuste se nějaké odložit na další týdny, aby ten finanční tlak nebyl tak silný. V práci by měla vládnout docela přátelská nálada. Využívejte každou možnost na společenské vyžití, láska může být mnohem blíže, než se vám to zdá. Podle horoskopu můžete mít menší potíže s migrénami.

Horoskop pro Blížence

Horoskop - znamení BlížencůBlíženci – věřte svým schopnostem, nepodceňujte se a nebojte se nových úkolů. Tento týden sice nebude patřit k nejjednodušším, ale měli byste všechno zvládnout na tak zvanou jedničku. Partner by vás měl velmi příjemně překvapit, očekávejte hodně radosti těsně před a během víkendu. Nenápadná rýma se může dost nepříjemně rozvinout. Při náznacích nemoci zpomalte.

Horoskop pro Raka

Horoskop - znamení RakaRak – každý dělá chyby. Nemá smysl se z toho hroutit, je nutné se poučit do budoucna a jít klidně dál. Pitvání minulosti by bylo jen zbytečnou ztrátou času. Podle horoskopu si tento týden nejvíc užijí čerstvě zamilované páry a partnerské vztahy, ve kterých znovu ožila vášeň. Dávejte si pozor na to, co máte na talíři, budete mít citlivější žaludek, vyhýbejte se jídlům a koření, po kterých je vám těžko.

Horoskop pro Lva

Horoskop - znamení LvaLev – zabývejte se hlavně tím, co vám přinese největší zisky. Pozor, ale nesmíte  úplně zanedbat ani své normální povinnosti. Stačí je udělat rychle a jen tak po povrchu. Nevěřte komplimentům, někdy jsou to jen prázdná slova, za kterými se skrývá faleš. Dopřejte tělu více pohybu a trochu omezte sladkosti a slané mlsání.

Horoskop pro Pannu

Horoskop - znamení PannyPanna – nevyhýbejte se náročnějším úkolům a snažte se dohnat všechny povinnosti z minula. Podle horoskopu v práci má dojít postupně k několika změnám ve váš prospěch. Zamilovaní by měli popřemýšlet o společném životě, v dlouhodobých partnerských vztazích vás čekají příjemné chvíle. Mohou se objevit menší problémy s pletí.

Horoskop pro Váhy

Horoskop - znamení VahVáhy – pokud vaše práce spočívá na kontaktech a spolupráci s jinými lidmi, těšte se na zajímavý týden plný zajímavých událostí. Lidé, jejichž zaměstnání je spíše samotářské, budou mít před sebou pět pracovních dnů nudy. Sny se velmi často plní, zvláště v lásce k zázrakům může dojít každý den. Buďte fyzicky aktivní, ale pozor na úrazy.

Horoskop pro Štíra

Horoskop - znamení ŠtíraŠtír – plány by se měly konečně začít realizovat, nemá smysl to pořád odkládat, mnoho věcí se stejně dořeší za pochodu a nemá smysl plánovat do posledního detailu něco, co se průběžně bude měnit. Buďte tam, kde je zábava a větší společnost, doma nového partnera určitě nenajdete. Pokuste se jíst ve stejný čas a v pravidelných odstupech.

Horoskop pro Střelce

Horoskop - znamení StřelceStřelec – čekejte hodně různých porad, které udělají docela velký zmatek v zaměstnání. Na všechno se dá zvyknout, jen to chce trochu času a trpělivosti. Ve vztahu i pokud hledáte vztah si dejte pozor na slova, která pak nelze vzít zpět, někdy je lepší počkat, pozorovat a vyjádřit se o něco později. Vyhýbejte se průvanům.

Horoskop pro Kozoroha

Horoskop - znamení KozorohaKozoroh – pokuste se najít nový zdroj příjmů a nebo omezte své dosavadní výdaje. Peněženka ani konto nejsou bezedné. Více než po lásce budete nyní toužit po někom nezávislém, komu byste se mohli svěřit a vysvětlit, co vás trápí. Omezte smažené, v jídelníčku by mělo být více zeleniny.

Horoskop pro Vodnáře

Horoskop - znamení VodnářeVodnář – je před vámi skvělá příležitost vyniknout v zaměstnání. Bude to stát trochu volného času, ale výsledek zlepší vaši finanční situaci i postavení mezi kolegy. Ve vztazích bude trochu bouřlivo, může se objevit menší problém se žárlivostí. Nezapomínejte na preventivní prohlídky.

Horoskop pro Ryby

Horoskop - znamení RybyRyby – k pracovním povinnostem přistupujte s úsměvem a nebojte se ani složitějších úkolů. Podle horoskopu tento týden mají lidé narození ve znamení Ryb před sebou pět úspěšných pracovních dnů a pak také příjemný víkend. Ten by bylo nejlepší prožít někde v přírodě s partnerem. Posílí to vztah a zlepší vám zdraví.

 

Zdroj horoskopu stránky horoskopy-vestirna.com.

Převzato z http://www.esoterika.cz

Týdenní horoskop věštírny Měsíční kočka - patnáctý týden roku 2015

Sdílet tuto pravdu

Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Share on skype
Share on whatsapp
Share on print

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama