K čemu tedy EFT slouží?

Jednoduše k lepšímu životu… Jemným poklepáváním na jisté body na ruce, obličeji a těle se dají odstranit různé emoční bloky, psychické zátěže, sociální strachy a celá řada fyzických bolestí.

 

Jde o to, že většina našich problémů, ať už jsou jakéhokoliv rázu pochází s psychiky, chcete-li z podvědomí. Takže aniž bychom to tušili, naše tělo na tyto informace uložené v podvědomí reaguje a to buď reakcí psychickou ( strachy, úzkosti, fobie) či reakcí fyzickou ( různé bolesti). V podvědomí se dají tyto informace – zkraty celkem jednoduše najít a tzv. odťukat.

V praxi to vypadá tak, že přijdeme na to, co vás trápí a z jakého zdroje si vaše tělo informaci uložilo – např. v dětství jsem se pod vodou nemohla nadechnout, v dospělosti mám strach z vody, aniž bych tušila proč. Pokud najdeme čas a situaci z které blok pochází, je jednoduché se ho zbavit – opravit chybný program v podvědomí a to technikou naprosto bezbolestnou a příjemnou.

Po sezení většinou klienti odchází s pocitem, že jsou najednou a 20 kilo lehčí, jakoby se vznášeli. Já sama jsem si asi za 5 minut odstranila strach z pavouků, který mě provázel celý život a nebylo to nic moc příjemného, takže dokážu chytit i velkého pavouka a mám pocit, že je divné, jak jsem se jich mohla kdy bát.

Když jsem o EFT poprvé slyšela, říkala jsem si, že to přeci nemůže fungovat, takové nějaké poklepávání. Jak jsem ale brzy zjistila, EFT funguje skoro zázračně, dokonce i tam, kde mnohé jiné techniky selhávají.

Takže moji milí, pokud vás trápí cokoli, zkuste EFT, budete mile překvapeni, jak tahle jemná technika funguje.

Z mojí zkušenosti můžu odpovědně říct, že nemalá investice za školu EFT byla ta nejlepší v mém životě.

Pokud bych měla ve zkratce napsat, na co všechno je EFT prospěšné, pak tedy :

– strachy z čehokoli

– nízké sebevědomí

– nadváha

– stres, úzkost

– nespavost

– pocity viny

– alergie

– neschopnost otěhotnět či donosit dítě

– bolesti

– stesky a trápení

– dyslexie a dysgrafie

– sociální fobie

a mnoho dalších problémů, prakticky jde EFT aplikovat na vše.

Přeji všem hodně úspěchů a zdraví. Grev

 

EFT body zvířat

 

 

Po kliknutí  ZDE se ocitnete na stránkách, kde je spousta informací k této metodě a současně i stažení skript zdarma, které jsou v ČJ….jen audia a videa jsou v AJ. 

 

Ráda bych vás seznámila s touto úžasnou technikou, ve volném překladu je EFT - techniky emoční svobody.

Zní to složitě, ale je to úplně jednoduché a také se základní technice EFT můžete všichni lehce naučit.

Sdílet tuto pravdu

Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Share on skype
Share on whatsapp
Share on print

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama