DVA MĚSÍCE BEZ ZRZKY

Myslím si, že od července loňského roku, jsem stránky dostatečně zakrmila a nějaké to trávení a dietka jim až tam moc vadit nebude….no a vy…. si můžete některé pravdičky a článečky zopakovat a popřemýšlet nad nimi, jak to máte se svojí pravdou :o). A  nebo jste v minulosti něco přehlídli a teď si to tam najdete.

Jelikož se mi kdysi koníček stal prací (pracuju jako psovod u PČR)….a moje zaměstnání beru jako své poslání…. tak mi nevadí, že jsem byla na dva měsíce odvelena i se psem do krásné přírody, kde lišky chodí dávat dobrou noc (kecám lišku jsem tam ještě nepotkala, ale srnek…. je tam habakuk), do tvrdších podmínek, ale mezi super kolegy a jejich chlupáče.

Od pondělí 28.2.2011 do 22.4.2011 jsem a budu mimo domov a domů se dostanu jen na víkendy…někdy ani to ne, protože místo, abych jela domů, pojedu do školy.

Nechtěla jsem ze začátku o tom ani psát, protože jsem tak nějak doufala, že stránky pofrčí dál, tak jak frčely a nebude potřeba psát nějaké odůvodnění …. ale pravda je takováto:

1. Připojení na internet tam je slabé, kolísavé a nespolehlivé.

 2. Časově se to nedá zvládat, abych se po večerech stránkám a vašim problémům věnovala.

 3. Fyzicky, dostávám takové hašle a kapky i se psem, že jsem ráda,  když zavřu psa do kotce a spáchám hygienu :o), chvilku posedím s kolegáčky a padnu do pelíšku a spím až do rána.

Takže po vzájemné domluvě s Jasem :o) …teď mám na mysli Pepu – Jasu, který se na stránkách vyskytuje se mnou…..jsme se dohodli, že vaše problémy můžete házet na jeho hlavu :o).

Lidičky vážně…. já v současné době na to fakt nemám čas…když už dojedu domů na víkend, tak mám své povinnosti, jako matka, manželka a dcera….a ráda bych si rodinu užila. Nehážu vás přes palubu a věřím, že se zase vrátím a začnu stránky krmit pravdičkama i pohlazením nebo nakopnutím, které si ode mě žádáte :o). Může se stát, že mě chytne taková inspirace a nebo chuť na něco odepsat, že sem tam na něco zareaguju, ale radši s tím nepočítejte, ať předejdete zklamání. Jasa je kluk šikovný a jeho pohlazení a pošťuchnutí je sice jiné než ode mě a myslím si, že radu od chlapa ….to taky hned tak nedostanete….

PS: Jinak pro ostatní, kteří mi píší smsky a mailíky, jestli jsem v pořádku :o)….holky a kluci….jsem v naprostém pořádku…. Čistím si tady v přírodě hlavu od všedních starostí… a užívám si tady veškerý záhul a bojové podmínky…. Takže nám držte s Jasem (chlupáčem) palůšky, ať na závěrečném přezkoušení vše zvládneme.

Lidičky…mějte se a smějte se…..já se směju furt …i svým chybám a kopancům…a jak je vidět…tož i ti chlapiska v kurzu se tím smíchem nechávají nakazit…a nebo už nakaženi byli? ….to je fuk… hlavní je, že smích nám otevírá srdíčka…. a to ten dnešní svět potřebuje…….tak zatím pa a těším se zase na vás….

S láskou vaše Zrzka

5.3.2011

Ahojky Zuzáčku,

mám kafe a jsem u Tebe na stránkách. Čtu si tam od začátku..a těší mě…jak si vše připomínám. Chodí k Tobě už HAFo lidiček.

Myslím na Tebe, jsi někde s PEJSkem na tom kurzu…a nemáš čas. Jsi v hektáčku..a ten máš ráda. Tak já Ti přeju..at se daří tak jak má a at všem kolem uděláš rozchechtaný kukadla…což je Tvojí přirozeností.

Já pofrčím za chvilku na chalupu. Doufám, že kluci už budou zdraví a že mi je Martina půjčí ven.Dneska si už přivezu auto z garáže, už ho nenechám flákat…pomaže do Prahy…sníh už se asi nečeká.:)

Já už mám záda celkem v pohodě…tak snad mi to dá nějaký čas pokoj

Zrzáčku, nevím, jak na to jsi…a zda máš vůbec čas číst dopisy.

Tak Ti jen přeju vše nejlepší a chci Ti říct, že na Tebe myslím

Tak pappa a hezký víkend

Divoká jahoda

5.3.2011

Ahoj Zuzi,

až dnes jsem přečetla, že budeš mít následující týdny jiné aktivity, tak přeju  Tobě i chlupáčovi Jasovi, ať si to užijete a ať vše zvládnete levou zadní.

Krásné dny, Jana

6.3.2011

 

Ahojíček všem návštěvníkům a čtenářům stránek MOJE - PRAVDY.

Dlužím vám vysvětlení, proč neodpovídám na vaše dotazy já a nekrmím stránky pravdičkama, tak jak jsem je krmila.

Sdílet tuto pravdu

Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Share on skype
Share on whatsapp
Share on print

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama