Dornova metoda

Dornova metoda vyrovnává statiku těla, může pomoci u různých potíží a bolestí pohybového aparátu, jako jsou bolesti zad, kolen, kyčlí, tenisový loket, skolióza, rozdílná délka dolních končetin (pokud se nejedná o vrozenou vadu), při potížích s čelistmi, polykáním.

Dále může pomoci při bolestech hlavy, krátkozrakosti, střevních potížích, křečových žilách, srdeční arytmii, problémech s koncentrací u dětí, šumění v uších, vysokém krevním tlaku, závratích, znecitlivění v rukou a žaludečních potížích, potíží s otěhotněním,sexuálních potíží a dalších a dalších-vše je spojeno se vším!!!

Je to ,, mladá,,metoda a na svůj věk (35 let) velmi rozšířená a úspěšná. Je určená pro ty jenž se rozhodnou aktivně spolupracovat sami se sebou. Cvičit a cvičit-pracovat sám na sobě!! Kdo je pohodlný a má rád servis ,,až do domu,, ,tak dál nečtěte – je to ztráta času-a neb čtěte – možná se informace o téhle šikovné metodě budou zdát zajímavé a stanou se nečekanou výzvou pro Vás a vaše okolí. Začnete-li – výsledky se dostaví-budete koukat, co vše se dá zvládnout s ručníkem-jako pomůcka a nástroj vaší rovné páteře – náklady mizivé – Vaše odhodlání,trpělivost,věnovat sobě 5 minut – ráno než vstanete z pelíšku-ano přátelé-rád bych vás informoval o metodě u které můžete ležet na zádech -v posteli – no není to bájo-není to úžasné!!! Je to vlastně metoda pro lenochy a to jsme vlastně tak trošku všichni .Co Vám budu dál sdělovat skrze písmenka, tak budou většinou informace přejaté doplněnými mými zkušenostmi a výsledky. Metoda je určena všem lidem – není patentována, a tak jen pisnu odkud to mám, kdo to případně tak hezky napsal a tak podobně-když bych zapomněl podepsat autora, tak se mu předem omlouvám. Pravý Dorňák se však nenazlobí, protože když je to pro všechny – není nic tajné a vázané-je to prostě –PRO VŠECHNY. S touhle myšlenkou píšu tahle písmenka a tím to děkuji autorům článků, stránek, ale především autorům Metody Dornovy samotné-děkuji.

Jak se bude moje psaní o Dornovce vyvíjet???

Budu semo tamo popisovat co se s ní dá napravit, pozměnit na Vaší páteři, kloubech, držení těla, ulevit bolavým orgánům a další a další-moje snaha bude postupně Vám přinášet informace co se s tím dá dělat a také odpovědět na váš dotaz—-kde as bude zakopanej pes. Nebo povídání a Vaše osobní návštěva.

Je to jedna z velmi zajímavých cestiček pomoci, která by měla být prováděna srdcem – jejím cílem je sloužit člověku jako takovému.

Tyto slova pronesla na semináři paní Zuzana Prouzová – terapeutka, která se zasloužila o rozšíření Dornovy metody v ČR. Připojuji odkaz na její stránky kdo bude chtít čtěte, informujte se, nedělám nikomu reklamu výsledky si ji dělají samy. Dornovku doporučuji praktikovat a praktikuji ve spojení s reflexní terapií a dalšími šikovnými věcičkami. Já osobně si cvičením srovnal páteř po úraze, které dávali lékaři naději pouze operací. Nebyla nutná -jsem sám pro sebe příkladem, že to jde – Vy můžete být také. Je sice hezké mít stejně dlouhé nožky když Vám ortopéd vloží do botiček vložky, ale když si to od Dorňáka šlapete bez podpatěnky je to ještě mazanější. A rovná páteř = ,,rovnej,, člověk = rovná páteř rovná = záda, orgány bez napětí-bez bolestí a nemocí = úsměv od ucha k uchu. Cvičte Dornovku budete svižnější na těle i duchu.

A protože vše je spojeno se vším i tato metoda navazuje na řeč Vašeho těla, myšlení a kdoví co ještě-ptejte se a smějte se—-Od mého srdce k Vašemu—–Váš Jasa

 

Jemná manuální terapie jejíž pomocí jsou obratle a klouby přesně uváděny do původní polohy. Účinně se zbavujeme fyzických a psychických bloků a především samotné příčiny onemocnění.

Sdílet tuto pravdu

Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Share on skype
Share on whatsapp
Share on print

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama