DÍKY TOMUTO RECEPTU JSEM SE VYHLA OPERACI KARPALNÍCH TUNELŮ

 

 

POTŘEBNÉ PŘÍSADY

Acylpyrin

5 listů aloe 

francovku herbu či lesanu

 

POSTUP PŘÍPRAVY

 Do půl litru francovky herby (či lesany) nechte luhovat 20 tablet acylpyrinu a 5 listů aloe a občas protřepte. Po necelém týdnu si můžete ruce mazat před spaním. Já osobně jsem měla svou medicínu po ruce i v noci.

 

 

Zdroj: e-mail + http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=7867

 

 

Nedávno jsem našla video s cviky na karpální tunel, které  vám pomohou zbavit se bolestí a uvolnit zápěstí. 

 

{youtube}KwfSe2t2ykM&feature=youtu.be{/youtube}

 

 

Ahoj,

recept vznikl z jedné rady, kterou jsem dostala. Na karpální tunely jsem trpěla dlouhou dobu a někdo mi poradil potírat si ruku herbou s rozpuštěným acylpirinem. Bylo to v době, kdy se ,,proslavila“ aloe a doma jsme si s ní mazali každé bolístko. Zdálo se mi že je účinná, a tak jsem ji přidala k acylpirinu s herbou… Namazala jsem si ruku a hned tu noc jsem pocítila úlevu. Možná to bylo z části i placebo 🙂 ale dodalo mi to motivaci se mazat touto mastí každou noc. Bolesti pomalu opadaly a lépe jsem spala (při spánku jsem měla největší bolesti rukou). Po pár měsících jsem recept začala doporučovat a někdo mi řekl, ať jej dám i na internet – http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=7867 . Jinam jsem jej nedala…

Jinak budu recept aktualizovat. Píše mi denně spoustu lidí a kladou více méně stejné otázky, tak bych Tě chtěla poprosit, abys jej taky na svých stránkách změnila. Ještě dnes jej doplním několika radami a pošlu ti jej.

Ahoj Markéta

8.10.2011

 

 

 

Ahojíček Markétko,

díky moc za písmenka, jak jsi k receptu došla a hned jak mí písneš, tak to na stránky doplním…. na stránky dávám i tady to tvoje psaní… lidičky určitě potěší……no a kdybys někdy měla zase nějaký odzkoušený receptík, tak budu ráda, když se o něj s námi na PRAVDIČKÁCH podělíš….. měj se a směj se a ještě jednou za sebe, taťku i čtenáře  PRAVDIČEK DĚKUJU………

 

papapapa… s láskou Zrzka

8.10.2011

 

 

Doplnění informací ohledně tohoto receptu od autorky Markétky :o)

 

Nejčastější dotazy, které píšete:

Mohu použít i jiný druh aloe než máte na obrázku a kde rostllinku mohu sehnat?
Aloí je spousta druhů, všechny by měly mít léčivý účiněk. Já osobně používám i druh, který je vyšší a připomíná stromek. Bohužel jsem nedopátrala název… Jinak je k dostání v mnoha květinářství (občas v Lidlu)

Má se dávat luhovat jen dužina, nebo celý list a jak velký? A jak dlouho tam list má být…
Nechávám luhovat celé listy o velikosti cca 15cm a šířce 2cm, ale nemyslím si, že je velikost a stáří tak důležitý. Hlavní je, aby rostlinka byla zdravá… List mám ve flašce po dobu luhování i po dobu mazání.

Po dobu luhování má být flaška v lednici nebo při pokojové teplotě a ve tmě?
Flašku mám v nočním stolku, tedy při pokojové teplotě a ve tmě...

Jak často a jv jakých místech si ruku potírat?
Zpočátku jsem si mazala ruku každou noc (i několikrát za noc-při bolestech). Potírala jsem si ruku od zápěstí k loktu. Žádné zábaly, ani ponořování…

Kdy lék začal účinkovat?
Úlevu jsem pocítila hned po prvním namazání a bolesti byly mírnější. Přesto jsem si ruce musela mazat i během noci. Po měsíci jsem již nepochybovala, že lék funguje a mohla jsem se rozloučit s obstřikama, ultrazvukem, který pomáhal jen krátkodobě a hlavně s operací…

Mohu lék použít i na jiné onemocnění?
Nemám s tím osobní zkušenosti, ale nemělo by to uškodit…

Přeji Vám, aby jste se s touto nemocí rozloučili stejně jako já. Držím palce… Popřípadě pište Vaše zkušenosti s léčbou.

 

Další informace a diskuzi najdete k tomuto tématu zde

 

Markéta

8.10.2011

 

 

 

Tak já bych připojila informaci…..

Taťkovi na karpální tunely tato medicínky opravdu zabrala…. a manžela bolela záda, tak jsem mu je taky postříkala (taťka má tuto medicínku v rozprašovači)….a úleva se dostavila….a švagrovou bolelo koleno…a taky to zabralo….takže bych řekla, že je tato medicínka skvělá na různé bebíčka…. 

 

mějte se a smějte se

s láskou Zrzka

8.10.2011

 

 

Dlouho jsem měla bolesti rukou, hlavně v klidu a nejhorší to bylo v noci... Nevíte kam s rukou, brní prsty a jste každou chvilku vzhůru a ráno nejste schopna udržet drobné věci v rukou, nemáte v nich cit. S obtížností mažete chleba, zamykáte dveře apodobně. Pokud trpíte stejnými obtížemi, tak zkuste můj zaručený recept.

Sdílet tuto pravdu

Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Share on skype
Share on whatsapp
Share on print

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama