DÍKY FACEBOOKU

komentáře a vůbec za písmenka, které spolu prohodíme. Návštěvnost se opravdu hodně zvedla a to díky tomu, že jsem se s vámi na FB každé ráno přivítala článkem, v průběhu dne jsem vám články aktualizovala, protože chodili a chodí stále noví a noví návštěvníci a nebo vám v té záplavě článků nejen z PRAVDIČEK některý mohl utéct. Na konci dne, jsem se s vámi opět loučívala s příběhem s velkou pravdou a popřála vám dobrou noc. Vlastně jsem vám servírovala článečky přímo pod frňáček a většinou jsem se do vás trefila tím, že zrovna něco takového jste si potřebovali zrovna přečíst a měla jsem s vámi z toho dobrý pocit.

náhled obrázku

To ale dnešním dnem chci změnit…a to z několika důvodů.

Trávila jsem na FB hodně času, který už budu potřebovat na jiné potřeby… např. jsem pocítila potřebu UKLÍDU :o)… ve skříních, v šuplících, umýt okna (okna i oči jsou jedno a to samé… oči mě začaly upozorňovat svou únavou, že všeho moc škodí )… nachystat se do školy a chytit druhý dech v práci :o)….kde jsem pomalu začala vyhasínat a mám potřebu se znovu pořádně do své práce zapálit a najít v ní něco nové, aby pro mě nebyla musem (na to mě zase přivedlo moje zastavení v podobě marodění.. odpočinula jsem si a přišla na tuto skutečnost) … zkrátka udělat si pořádek v sobě a kolem sebe.

náhled obrázku

Další důvod je o vás…. Je sice fajn, když jsem vás vedla za ručičky a hezky vám to servírovala…dělala jsem to s láskou…a s láskou vás teď za ty ručičky pouštím… kdo si má na stránkách něco najít, ten si to najde…. Myslím si, že jsou stránky docela přehledné a věřím, že když budete hledat, tak najdete možná i to co opravdu potřebujete najít  a pokud budete mít potřebu sdílet na FB nebo někde jinde na stránkách některou  pravdu z PRAVDIČEK…tak mi nemusíte psát o svolení… máte ho a na pořád :o).

náhled obrázku

Další z důvodů, který mě k tomuto kroku dokopal je mé přesvědčení, které často ve svých odpovědích, radách i  pravdách zdůrazňuju…. NABÍZEJ, ALE NEVNUCUJ. Díky tomu, že některé články jsem už x-krát na FB aktualizovala…jsem začala mít pocit vnucování. Vím, ti kteří teprve přišli pro vás to jsou novinky, ale ti z vás, kteří jsou na FB PRAVDIČEK od začátku… a vidí to několikrát zaktualizované… tady se to může začít brát jinak a to bych moc nerada :o).

To jsou tři hlavní důvody, proč tento krok dělám…a nechci, aby to vypadalo, že se s vámi loučím na FB…kdepak… jsem a budu tam s vámi…jen ne už tak často. Sem tam i něco zaktualizuju, když pocítím potřebu… vám něco připomenout. Každopádně, pokud na stránkách MOJE-PRAVDY přibude nový článek, tak na něj prostřednictvím FB PRAVDIČEK upozorním, že ho vložím i na FB.  Určitě budu i reagovat na vaše komentáře a prohodíme písmenka, tak jak tomu bylo doposud :o).

náhled obrázku

Někdo FB odsuzuje, jiný opěvuje… jak jsem psala na začátku,…. informace prostřednictví FB se opravdu šíří moc rychle… má spoustu kladů i záporů…tak jako každá mince má svůj rub i líc…jako klady beru to, že se umí přitáhnout lidé stejně naladění, navážou se kolikrát písmenková přátelství, komunikuje se, sdělují se informace… ale i tady číhá nebezpečí, že se může naletět někomu …a na svou důvěřivost můžete dojet (hlavně děti, opuštěné ženy, slečny a mladí lidé…ale o tom psát nechci…co za nebezpečí tady číhá to si snad každý uvědomuje)… spíš jako zápor beru to, že FB a internet vůbec je žrout času… že možná místo hodin strávených u hry nebo jen takové tlachání o ničem by bylo lepší jít někam ven a nadýchat se čerstvého vzduchu a žít ten obyčejný život víc než ten virtuální. Všechno by mělo být tak nějak v rovnováze….ale o tom bude další článek a spoustu dalších pravdiček mám ještě v makovičce a dál je budu psát.

náhled obrázku

Mějte se a smějte se… neodcházím… jen jdu víc žít ten svůj opravdový život, který není na židli tady s klávesnicí a monitorem. 

S láskou….vaše Zrzka

17.10.2011

 

Díky této komunikační síti, kde se články šíří jako „bacil“ si i stránky MOJE-PRAVDY našly nové čtenáře a návštěvníky a já nové písmenkové přátele :o)…a jsem vám všem vděčná za vaše návštěvy,

Sdílet tuto pravdu

Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Share on skype
Share on whatsapp
Share on print

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama