DETOXIKACE

Tato technika, kterou jistě mnozí znáte je tzv.vnitřní očistou těla. Tak jako udržujeme hygienu vnější – sprchování, mytí hlavy atd, tak detoxikace dle dr.Jonáše je očistou vnitřní. Během našeho života na nás působí velké množství toxinů – zátěží, které jsou v našem těle nežádoucí a mohou způsobovat a také způsobují nemalé zravotní potíže ( jsou to těžké kovy, chemie, postřiky, očkovací zátěže, vedlejší produkty metabolismu, bakterie, viry, plísně, radioaktivita, borelie, psychické zátěže atd,atd..
Mnozí znají i případy, kdy máme nějaké zdravotní problémy, chodíme k lékařům a všechny výsledky vyšetření jsou negativní. Výsledek je, že si doktoři nevědí rady a nezřídka si myslí, že jsme hypochondři…Právě takoví klienti přicházejí nejčastěji.

Na pomoc detoxikaci je přístroj Salvia, na kterém se pomocí informačních lahviček – nosod vyměří kompletní toxická map těla a stanoví se další postup přesně na míru každému jedinci. V tomto případě to jsou vynikající a svojí   strukturou ojedinělé preparáty Joalis z výzkumu dr.Jonáše, kteé zohledňují komplexní očistu organismu. V čínském pentagramu souvisí vše se vším a konkrétní orgány mají spolu úzké spojení. Pokud je oslaben jeden, většinou se po čase oslabí i další. V případě, kdy například naměříme v těle borelie ( nepřenáší už jn klíšťata, ale i jiný bodavý hmyz) hledáme kde se borelie usadila. Velmi často to bývá v ledvinách, kloubech, svalech, dále pak i v mozku atd. Stanovíme přesný postup užívání preparátů většinou 3-4 lahvičky v jedné kůře. Po využívání, které trvá asi 6 týdnů se celá toxická mapa přeměří a zjistíme, jak postupovat dále. Borelie v organismu např.způsobuje velkou únavu a po jejím vyloučení z těla následuje úrava stavu k normálu.
Tato technika očisty těla mě naprosto pohltila, protože jako zdravotní sestra jsem hledala možnosti, jak pomoci právě pacientům s neprokázanými pozitivními výsledky vyšetření. Tak jsem se dostala až k detoxikaci dr.Jonáše a po zkušenosti s asi 4500 klienty jsem naprosto nadšená z pozitivních reakcí a hlavně z uzdravení klientů a jejich návrat k prima životu.
Dr.Jonáš má nadšené zastánce a měřiče po celé republice a v mnohých jiných zemích, neboť zájem o tuto formu detoxikační medicíny je veliký a má již tisíce spokojených klientů.

Přeji vám všem plné zdraví. Vaše Grev

Alternativní metoda k udržení zdraví

Detoxikace podle dr. Jonáše

Sdílet tuto pravdu

Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Share on skype
Share on whatsapp
Share on print

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama