Co o vaší vnitřní síle prozradí keltský uzel?

 

Keltské uzly byly po tisíce let používány jako ochranné předměty. Zdobily chrámy i oděvy, amulety v podobě keltských uzlů se nosily kolem krku. Tyto záhadné symboly můžeme najít i na antických římských a byzantských architektonických památkách, dekorují starobylé islámské nebo etiopské knihy. Objevit je můžeme i jako součást staroslovanské symboliky. Jejich vzory v sobě mají neobyčejnou sílu. Soustřeďte se a vyberte si ten, který se vám nejvíce líbí.

O čem váš výběr vypovídá?

1. Strom života

Je ve vás ukryt obrovský potenciál. Vaše kořeny sahají hluboko do země, oceňujete stabilitu a stojíte pevně na nohou. Měli byste se naučit čerpat energii přímo od Země: choďte bosi, buďte co nejčastěji v přírodě a uvidíte, jak výrazný, bohatý a uvědomělý bude váš život. Chraňte si záda a pas.

2. Vnitřní oheň

Zvolili jste uzel představující oheň a Fénixe. Tento mystický pták, schopný znovu se zrodit z popela, začíná pokaždé život nanovo. Jste velmi ambiciózní, plní energie a vášně. Hoří ve vás oheň, buďte však opatrní, je to živel schopný zničit na své cestě naprosto všechno. Svou ohnivou povahu projevujte v tvorbě, ve všedním životě se však naučte zdrženlivosti, mírnosti a vnitřní čistotě. Osud vás za to odmění.

3. Velký drak

Duch Země k vám promlouvá. Jste zřejmě předurčeni ke splynutí s přírodou, vytvoření jednotného celku s ní a nalezení harmonie se svým vnitřním i vnějším světem. Umíte druhým přinášet radost, učit je a povzbuzovat je v rozvoji. Jakmile si uvědomíte svoji sílu, dokážete změnit vše, s čím nejste spokojeni. Jste člověk neuvěřitelné vnímavosti a hlubokého duchovního založení.

4. Pentagram

Zvolili jste mocný symbol ochrany a osobní síly. Svědčí to o tom, že v současné životní etapě máte dojít k rovnováze mezi svou silou fyzickou a duchovní. Musíte najít cestu sami k sobě. Váš potenciál je vysoký, naznačuje možnost mimosmyslových schopností. Vaše srdce je horoucí a upřímné. Pokud jde o zdraví, věnujte pozornost očistě jater.

5. Kočičí uzel

Je vám vlastní kočičí grácie i rychlost. Jste velmi pružný člověk, nesnesete však žádný nátlak ani agresi. Rádi cítíte, že se o vás někdo stará, že vás chrání. Životem jdete zlehka a s jistotou. Čím lépe poznáváte sami sebe, tím pronikavější je vaše schopnost poznávat lidi a svět.

6. Božská slunečnice

Vaše srdce je otevřená kniha. Vyzařujete vlídnost a dobrosrdečnost. Staráte se o jiné a podporujete je, rozhodnuti být nejlepším přítelem všem. Zachovejte si své příznivé naladění a nikdy neztrácejte víru v dobro. Starejte se o své tělo, zvláštní pozornost věnujte kolenům. Naučte se dýchacím technikám – pomohou vám uvolnit se a zachovat si vnitřní harmonii.

Symbol, který se vám zalíbil, můžete nosit jako amulet nebo jako kresbu na těle. Jeho působení bude tím silnější.

 

Převzaté ze stránek http://www.pronaladu.cz/

Zvolte jeden z keltských uzlů, abyste se něco dozvěděli o svojí vnitřní síle.

Sdílet tuto pravdu

Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Share on skype
Share on whatsapp
Share on print

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama