CO JE TO PRAVDA


Vše, co je stále a neměnné je pravda. A to je Bůh. Jak jednoduché. 

Bůh je pravda, Bůh je láska, Bůh je spravedlnost, Bůh je čistota. Když vezmu tato slova, pravda, láska spravedlnost a čistotu, vždy budu mluvit o Bohu i kdybych mluvil pouze např. o lásce! 

Žádný člověk se nemůže dobrat pravdy, pokud nebude přijímat vše. Tím myslím dobro i zlo. Zlo se nesnažte nikdy pochopit. Zlo můžeme pouze poznat! Proto musím jít s otevřeným srdcem, abych mohl přijímat a též vše prožívat. Pouze takto se můžeme stát moudrými a ne chytrými. Proto jsem nikdy nevěřil, že stáří je moudré. To by bylo lehké učení. To by si potom každý člověk mohl lehnout doma na gauč a počkat na stáří. Pak by jako stařec vyskočil a zařval by: už jsem moudrý. 

Lidé (duchové), se musí učit. Rodí se nevědomí. Domů (do Ráje), se mohou vrátit pouze jako vědomí – moudří. 

Často mluvím o srdci. Nikdy jsem však neměl na mysli lidské srdce – sval. Já vždy hovořím a hovořil jsem o duchovním srdci. Toto srdce otevřete, aby duch mohl cítit a prožívat. V jaké části těla sídlí duch? Když si dáte levou ruku na klíční kost a pravou na stydkou kost, tak tento prostor je sídlo ducha. Mnoho lidí svého ducha hlavou zatlačí až mezi nohy. 

Tento prostor si dělím na dvě části. Na dutinu břišní a dutinu srdce. Dutina břišní náleží hlavě a dutina srdce, srdci. Sami dobře víte, ať chcete nebo nechcete, každý člověk vše přijímá skrze břicho. Všechno, co se vás dotýká v první řadě zaznamenáte v břichu. Pokud toto přesunete do hlavy, začnete si vytvářet emoce. Pokud ale nevynecháte srdce, sice to zabolí, ale během pár vteřin je vám vše bližší a jasnější. Nikdo vás nemůže obelhat. Vždy budete vědět, co kdo na vás chystá, co vám hrozí. Člověk, který si vytváří pouze emoce, žije ve svém, sebou vytvořeném světě. A vždy když se mu nedaří, do tohoto světa uniká. Tam je mu sice fajn, ale nic neřeší. A tím, že nic neřeší, je mu stále hůř a hůř. Nastávají deprese. 

Člověk, který otevře své srdce, cítí a prožívá, to ještě neznamená, že má vyhráno! Aby 

měl skutečně vyhráno, musí vše, co cítí dělat!! Přirovnám to asi k tomuto: můžeme mít pět vysokých škol a k čemu nám jsou, když to co víme, neděláme. Pominu to, co nás učili jestli je a nebo není pravda. 

Kolik z toho, co nás ve škole učili, už dávno není pravda. A učí nás opět mnoho pravd, které zase nebudou pravdy. Jsou to pouze názory. Dodnes mnoho lidí, to co se ve škole naučili, mají jako pravdu.


Zdroj: forum MOJE-PRAVDY


Co je to pravda? Nebudu se ptát. Odpovím si sám.

Sdílet tuto pravdu

Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Share on skype
Share on whatsapp
Share on print

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama