Čínský horoskop pro rok 2015, rok Dřevěné Kozy (Dřevěné Ovce)

 

 „Jsem pasivní divák. Nechávám minulé minulým. Laskavost mi přináší štěstí. Věřím v lidskou rasu. Rozumím významu dávání. Můj pohár není nikdy prázdný. Jsem loajální, spravedlivá a důvěřuji ostatním.

JSEM KOZA.“

 

Zjistěte své čínské znamení

 

 

Čínský horoskop pro rok 2015, rok Dřevěné Kozy (Dřevěné Ovce)

   

 

Předpověď Dřevěné Kozy

Mnoho lidí po celém světě má strach z hrozící velké války. BAS (sdružený atomových vědců), kteří od roku 1947 vyhodnocují světové hrozby posunuli ručičku na hodinách apokalypsy na čas za 3 minuty 12.

Koza je symbol míru, harmonie, koexistence a klidu. To by měla být základní nálada v tomto roce. Hrozba velké války by měla být odvrácena. Mělo by nastat období přehodnocování, úprav a kompromisů, tak aby se zajistil světový mír a byl i udržen.

Koza je spojována s pasivitou a schopností pečovat. To by mělo pomoci ozdravnému procesu. Koza je zároveň stádovité zvíře. Měl by to být rok, který lidi spojuje dohromady v důvěře a víře v dobro. Důraz bude kladen na spojení sil s cílem bojovat proti zlu a zkáze, které se začíná šířit. Se Saturnem ve znamení Štíra a s Plutem v jeho dlouhodobé pozici ve znamení Kozoroha bude snaha mnoha lidí dostat se zpět k základům, lidé začnou více používat svou intuici k řešení problémů, které zamořují svět již nějaký čas.

Mnoho se bude odvíjet od mezinárodní ekonomiky a sociálních problémů. I když to vře na obou stranách konfliktů, uklidňující energie Kozy se rozšíří nad více národů a moudrost zvítězí. Osud pošle vyslance k proměně agrese směrem k mírovému kompromisu.

Mnoho lidí se ponoří do svého srdce i duše a budou se divit minulosti, skrze uvědomění, že cesta k harmonii i ekonomické síle vede spíše přes klidné uvažování, nežli násilné řešení. Rok 2015 je spíše o užívání mentálních schopností, nežli hrubé síly.

Zdroj: http://www.superko.com

Rok Dřevěné Kozy (Dřevěné Ovce)

Rok Dřevěné Kozy začíná 19 února 2015 a podle Čínského lunárního kalendáře se píše rok 4713.

Sdílet tuto pravdu

Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Share on skype
Share on whatsapp
Share on print

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama