Čínská metoda sebepoznání „Devět hvězd“

 

Tento zcela unikátní způsob spojuje numerologii a astrologii do jediného systému. Umožňuje člověku poznat své slabé a silné stránky a pomáhá mu rovněž najít cesty k upevnění vlastního zdraví.

Nejprve si v tabulce najděte svoje číslo osudu. Z něj se dozvíte, kým jste v tuto chvíli. Napoví vám, kam jít dál, abyste se mohli realizovat jak v osobním životě, tak ve své kariéře. Číslu osudu odpovídá hvězda příslušného čísla.

 

roky

 

Hvězda číslo 1

Lidé, kteří jsou pod vlivem této hvězdy, jsou neobyčejně komunikativní a emocionální. Je to jedna z nejpodivuhodnějších povah, se sklony ke zvýšenému neklidu. Někdy jsou trochu uzavření. Pod vlivem smutných myšlenek mohou propadat melancholii. Rozhodně musejí proti obavám, neklidu a melancholii bojovat, jinak by se mohly stát příčinou zdravotních obtíží. Naštěstí však jsou to lidé vybavení silným duchem a většinou se s obtížemi vypořádají bez problémů.

 

Hvězda číslo 2

Mimořádně starostliví lidé se smyslem pro domov a rodinu. Typickou představitelkou je milující maminka, pro niž rodina a domov jsou na prvním místě. Dvojky bývají velmi praktické, trpělivé a obětavé. Musejí si trochu dávat pozor na linii, protože jim velmi chutná každé jídlo. Bývají oblíbené, citlivé a v případě potřeby i rázné.

 

Hvězda číslo 3

Lidé, kteří se snadno nadchnou a jsou neobyčejně činorodí. Určitě nebudou sedět někde v koutě a čekat, až se věci dají do pořádku. Aniž by vyčkávaly cizí pomoci, dokážou trojky najít východisko i z nejtěžších situací. Jejich výrazným rysem je nehynoucí optimismus a žertovné chování. Někdy jsou poněkud impulsivní.

 

Hvězda číslo 4

Silný intelekt a také tvůrčí schopnosti charakterizují ty, kdo připadli pod čtvrtou hvězdu. Jsou dost podobní trojkám, protože také nejsou zvyklí čekat na cizí pomoc. Stejně tak se snadno nadchnou. Milují cestování a nové zážitky. Pozor si musejí dávat na ukvapené jednání.

 

Hvězda číslo 5

Skvělé volní vlastnosti, nesmírná cílevědomost, to je to, co je typické pro pětky. Výteční organizátoři, skuteční vůdci a vedoucí. Někdy se pod tlakem velké odpovědnosti poněkud uzavírají do sebe a víceméně pasivně pozorují, co se děje. Počáteční náboj, který událostem dodali oni sami, však nenechá věci usnout a oni se záhy dokáží vrátit „do proudu“. Jsou to lidé obrovských vnitřních možností.

 

Hvězda číslo 6

Lidé vybavení nesmírným mužským potenciálem. Jsou neobyčejně přímočaří a mají velmi silnou vůli. Nesmírná pracovitost a zodpovědnost je často přivádí na vedoucí pozice. Ve své snaze o výsledek jsou někdy až útoční a přehnaně sebevědomí. V zájmu cíle však dokážou couvnout a hledat jinou cestu.

 

Hvězda číslo 7

Velmi romantičtí a bezstarostní lidé. Často se zdá, že nejsou dost připraveni na kruté životní reality, ale opak je pravdou. Sedmičky jsou velmi pracovité a zodpovědné a dovedou si vážit materiálních vymožeností a dostatku. Měly by si často opakovat, že čím více člověk dává, tím více dostává.

 

Hvězda číslo 8

Tito lidé vyvolávají dojem chladných a uzavřených osob. Ve skutečnosti jsou však nesmírně laskaví, jenom potřebují trochu postrčit, aby se odvážili otevřít. Často velmi mnoho pracují a zapomínají na všechno ostatní. Měli by se naučit dělat v práci pravidelné přestávky a v životě občas zvednout hlavu a rozhlédnout se kolem, jak je svět krásný.

 

Hvězda číslo 9

Aktivní, mimořádně vášniví a vůlí naplnění lidé. Umějí velice rychle najít cestu ke každému člověku. Mají pronikavé myšlení a bleskové reakce. Jsou velmi aktivní, což někdy vede ke zvýšené podrážděnosti. Dokážou pak ublížit i někomu, koho nadevše milují. Naštěstí si to dovedou poctivě přiznat.

Převzaté ze stránek http://www.pronaladu.cz/

«9 hvězd» se jmenuje stará čínská metoda sebepoznání.

Sdílet tuto pravdu

Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Share on skype
Share on whatsapp
Share on print

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama