ČAKROVÝ STROM

 

Sedmá čakra – konce větví, které jsou nejkřehčí na stromě – tak jako naše víra, která může být snadno zlomená, pokud není pochopená……

Šestá čakra – tyto větve rovněž jsou slabší – tak jako intuice, kterou kolikrát neposloucháme a dáváme přednost rozumu……

Pátá čakra – větve, které jsou již pevnější, ale silný vítr i tady může udělat své – tak jako u komunikace – kolikrát za svým slovem nedokážeme stát…….

Čtvrtá čakra – kmen kde větve jsou nejpevnější – tak jako naše srdce, naše láska…kmen se rozvětvuje a to znamená, že lásku máme nezištně dávat….

Třetí čakra – konec kmene – sebevědomí a sebeláska – tady bychom měli být silní, ale nějak si to neuvědomujeme a náš strom nás na to upozorňuje……

Druhá čakra –  střed kmene – chuť do života – to je náš motor, to jsou naše cíle, naše motivace…je pro co žít……

První čakra – kořeny – připomenutí, že jsme si zvolili žít na tomto světě, na této planetě a tady máme kořeny….tady je náš život, naše poslání….

Pokud si čakrový strom vytisknete a vložíte do postele pod madračku v místech, kde máte srdeční čakru… pusobí jako rezonátor a čakry vám začně harmonizovat. Nebo ho na sebe můžete nechat působit jiným způsobem. třeba u něj meditovat a nebo ho nosit někde při sobě….to už záleží na vás.

 

S láskou a otevřeným srdíčkem pro všechny nakreslila a popsala Vaše Zrzka

1.11.2010

 

 

Měla jsem potřebu kreslit pastelkami a v hlavě mi letěly čakry…po prvním obrázku první čakry se ve mně ozvala "inspirace" v podobě stromu a čaker  a tak vznikl ČAKROVÝ STROM. Až o pár hodin kdy jsem ho dokreslila na mě promluvil a upozornil na to co si máme uvědomit…..

Sdílet tuto pravdu

Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Share on skype
Share on whatsapp
Share on print

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama