Před 7 let jsem založil facebookovou stránku Afirmace, kam jsem původně vkládal krátké obrázkové afirmace od Louise L. Hay s českým překladem. Jenže tyto kartičky brzy došly a já řešil, co tam budu dávat dál. A tak jsem se rozhodl, že tam každý den vložím nějaký svůj krátký text k zamyšlení. Stránka se brzy stala velmi úspěšnou a v tuto chvíli má bezmála 40 000 členů. Afirmace se staly nedílnou součástí nejen mého života, ale i životů mnoha lidí. Častokrát vkládám na stránku myšlenky, nad kterými zrovna přemýšlím nebo o kterých mluvím se svými přáteli.

Když se začaly kupit žádosti o to, že by lidé rádi měli tyto myšlenky stále u sebe třeba ve formě knížky, rozhodl jsem se, že vyberu ty nejúspěšnější afirmace a hodím na papír. Můj dobrý kamarád a vynikající grafik Martin Bušek mi nabídnul, že knížku zpracuje graficky, a tak jsme se společně dali do práce a tohle je výsledek.

Afirmace je knížka pro kohokoliv, kdo se rád zamýšlí nad životem. Ideální je ji mít u postele a každé ráno ji otevřít na nějaké stránce. Mocné síly podvědomí zafungují většinou tak, že si otevřete přesně ten text, který v danou chvíli potřebujete nejvíc slyšet. Tato kniha neobsahuje žádné nové nebo převratné myšlenky, nýbrž připomíná věci, které většina z nás v jádru ví či tuší, ale které všichni potřebujeme čas od času připomenout.

Kniha má formát 15 x 15 centimetrů, je graficky velmi čistá a příjemná, a je proto i výborným dárkem pro kohokoliv.

V tuto chvíli by měla být k dostání ve všech knihkupectvích. Na internetu ji lze objednat ZDE. Na Slovensku si ji můžete koupit ZDE.

Upřímně doufám, že se vám bude líbit a udělá radost vám i vašim blízkým. Kéž vám texty v knize zlepší náladu, poradí a inspirují k lepšímu a šťastnějšímu životu, který začíná tím, že změníme úhel, jakým se na věci díváme!

 

S láskou,

Honza

 

 

 

afirmace-zodpovednost.jpg

 

afirmace-krize.jpg

 

afirmace-strach.jpg

 

afirmace-u-prdele.jpg

 afirmace-vnitrni-mir.jpg

 

 

 afirmace-zazrak.jpg

 afirmace-teseni-se-na.jpg

 afirmace-slunce.jpg

 

afirmace-vzdelani.jpg

 

 afirmace-u-prdele2.jpg

 

 18699472_10211530454650299_2956208338920182725_o.jpg

Převzaté ze stránek http://www.janmendel.com

S velkou radostí vám oznamuji, že právě vyšla má druhá kniha nazvaná AFIRMACE.

Sdílet tuto pravdu

Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Share on skype
Share on whatsapp
Share on print

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama