Sponzorované odkazy

Na koloidní stříbro existuje mnoho různých názorů (např. zde nebo rozsáhlý článek zde), faktem však je, že jeho léčivé účinky jsou opravdu skvělé a výrobek působí proti velké spoustě onemocnění.

Co je Koloidní stříbro?

Je to netoxické bioantiseptikum, které se používá při potížích jako je akné, popáleniny, lupy, infekce dýchacích cest a očí, při artritidě, různých zánětech nebo vředech apod.

Vzniká rozptýlením mikročástic stříbra ve vodě (nejčastěji v destilované vodě) za pomoci speciálních přístrojů. Vzniká tak koloidní roztok, který se vyznačuje vysokou mírou vstřebatelnosti. Částice stříbra v roztoku mají od 1 do 10 nanometrů, jsou tedy opravdu velmi malé. Jsou dokonce menší než bakterie a viry. Stříbro tak může proniknout až do jejich jádra a účinně je zničit.

 

Silný účinek

Tento roztok aktivně bojuje proti nepřátelským bateriím, které se vyskytují v těle člověka při onemocnění. Koloidní stříbro je zároveň šetrné, protože neubližuje přirozeným tělním bakteriím. Bakterie, viry a plísně si díky stříbru nemohou vytvářet rezistenci, jako se stává u jiných léků. Pokud jsou často užívána antibiotika nebo jiné léky, viry a bakterie si vůči nim mohou vytvořit odolnost, čímž se antibiotika stávají neúčinnými. Koloidní stříbro nedovoluje bakteriím si tuto odolnost vytvořit.

 

Bakterie a podobné mikroorganismy jsou stříbrem zničeny do šesti minut. Koloid stříbra má nejen skvělé účinky léčby, ale dokonce ani nedráždí pokožku, neštípe a nepálí v ránách, rány dezinfikuje, urychluje hojení pokožky a její zacelování. Na pokožce nezanechává žádné stopy a není ani nijak specificky cítit.

 

Způsob užívání

Koloidní stříbro je vhodné především pro vnější použití. V případě orálního použití se roztok nepolyká, ale ponechá se v ústech 5-10 minut, aby se vstřebalo stříbro, a následně se vyplivne. Polykání není doporučeno, stříbro se vstřebá i takto a navíc zbytečně nenamáhá střevní mikroflóru.

Koloidní stříbro je skvělým pomocníkem při různých nepříjemnostech, velmi rychle a účinně dokáže vyléčit afty, akné, šetrně ošetří i různé infekce. Jak jsme ale viděli v testu, ne všechny výrobky jsou vždy kvalitní, proto je dobré dávat si pozor na to, co kupujeme. Pokud vybereme správný výrobek, jeho léčivé účinky se brzy dostaví a pomohou nám zbavit se nepříjemností.

 

Máte-li chuť vyzkoušet koloidní stříbro v té nejčistší formě, jehož test jste mohli vidět na videu, můžete jej zakoupit zde.


Sponzorované odkazy


načítá se...