Sponzorované odkazy

Ačkoliv by se mohlo zdát, že lékaři jsou odpůrci přírodní medicíny, opak je často pravdou. Jen to neříkají nahlas, aby si neznepřátelili některé své zaryté kolegy.

 

Z „kuchyně“ nejmenovaných kardiologů tak pochází recept, který doporučují svým pacientům k důkladné očistě celého těla. Čistí cévy, léčí srdce a předchází kardiovaskulárním nemocím, zvyšuje imunitu, detoxikuje játra, chrání mozek a pomáhá proti rakovině.

Složení:

- 15 citrónů
- 12 stroužků česneku
- 1 kg medu
- 400g pšenice
- 400 g vlašských ořechů

 

 

Příprava:

400 gramů pšenice přesypte do skleněné nádoby a naplňte ji pramenitou vodou, ideálně ze studánky. Přikryjte gázou a nechte stát 10 - 12 hodin. Po uplynutí této doby sceďte přes gázu a pšenici propláchněte vodou. O den později by měly z pšenice začít klíčit výhonky o velikostí 1 – 2 milimetry.

Naklíčenou pšenici pak rozmixujte společně s česnekem, vlašskými ořechy a pšeničné klíčky. Posléze přidejte do mixéru 5 nakrájených citrónů i s kůrou. Ze zbývajících 10 citronů vymačkejte šťávu a přidejte ji rovněž do směsi. Nakonec zamíchejte med.

Vzniklou kaši nechte po tři dny v lednici. Poté již bude připravena ke konzumaci, která obnáší 1 - 2 lžíce 30 minut před každým jídlem, a sice 3 krát denně. Pro léčbu rakoviny je zapotřebí sníst jednu lžičku každé dvě hodiny. (amb)

 

zdroj: http://www.healthylifetricks.com/a-miracle-homemade-recipe-by-cardiologists-heals-the-heart-and-protects-from-cancer/

Převzaté ze stránek: http://www.energiezivota.com/


Sponzorované odkazy


načítá se...