Sponzorované odkazy

Dobrý den slečno/paní Zrko

  já se chci prosím zeptat ja jsem zapoměla svoje heslo víte na vaše stranky a nejde mi to nějak :( pořad to vyžaduje nějaký token a ja nevím vůbec co to je.....

Chtěla jsem se vás prosím jeste zeptat my jsme si dříve psaly a radila jste mi, školu jsem zvládla a udělala jsem státnice :)) pomohly mi andílkové :) tak jsem moc rada:) relaxuji, hodně čtu a tvořím decoupage výrobky. No nevím jak to ale ted pocituji takové ty sevřené stavy ale nevím z čeho:( komunikuji s vnitřním dítětem a včera se to zase objevilo. Já nevím co dělám špatně a to se tak snažím :( Četla jsem že ted jsou ty návaly energie že se transformujem na vyšší energii proto to asi pocituji. Vyvrcholení bude ted v pátek 28 tak doufám že to zvládnu prt.si to moc přeju a chci s tím bojovat :)

Děkuji moc jestli odepíšete a přeji vám pěkný den :)

Verča

27.10.2011

Ahojíček Verčo,

na paní si nepotrpím a slečna už dávno nejsem a na vykačku si taky nepotrpím....takže klidně tykej :o). Verunko.... našla jsem si tě v administraci a jediné co jsem mohla udělat, tak jak jsem to už udělala některým, kteří zapomněli např. heslo.... tak jsem tě smazala.... takže se znovu zaregistruj a mělo by to být v pořádku. Jsem ráda, že máš školu zdárně za sebou... To co se teď kolem tebe děje... tak přijímej v klidu...ono se kolem toho všeho dělá humbuk...a člověk se vůči těm energiím může seknout a přestat je přirozeně přijímat tak jak by je přijímal.... když pociťuješ sevření, nebo nějaké tlaky...tak to můžeš rozdýchat... při každém nádechu si říkej... nadechuju úlevu ...vydechuju tíhu.... a představuj si jak vdechuješ bílé světlo, které tě zaplňuje v místech kde pociťuješ tlak..... a při výdechu si zase představuj jak vydechuješ šeď...kouř.... dokud se to nepročistí...mělo by ti to jako první pomoct zabrat. Jo a nebojuj... přijímej vše...i bolest... i tu tíhu... jakmile s ní začneš bojovat stylem...že ji odmítáš.... o tak přijde bolest v jiné podobě. Snaž se ji spíš pochopit.

Měj se a směj se… a neboj se…všechno je tak jak má být…. Důvěřuj sobě i vesmíru…

S láskou………tvá Zrzka

27.10.2011


Sponzorované odkazy


načítá se...