Sponzorované odkazy

Děkuji za všechno a ještě jestli bych se mohla zeptat /zajímalo by mě co se ti vykreslí/ tak pro všechny lidičky ,jak to vypadá s dodávkou plynu do naší země.

Začínají už ted utahovat v Polsku,vím že kdyby to politici řekli lidem v TV tak by nastala panika.Ve světě to nevypadá dobře s ropovody ,někde začínají i bombardovat,ted si nevzpomenu kde jsem to četla.Lidé v Praze stávkují plně je chápu,ale aby si za peníze měli co koupit.Jak k nám přestane proudit plyn tak půlka národa zmrzne,mám takové tušení.......Aby jsme nakonec nebojovali o holou existenci,dneska je úplněk tak j si přeji lásku pro sebe a lásku ,mír pro naší zemi a vše živé co je na ní.

Hanka 

23.9.2010

Ahojíček Hani,

Jak to bude konkrétně, se mi odpověď nezakreslila, ale zakreslila se mi jedna velká postava a spousta malých.....které svým strachem a touto energií posilují a nechávají tu velkou postavu růst. Víš, život je vlastně jedno velké divadlo......pro sebe si scénáře píšeme sami ( to jsou takové ty epizodky z velkého seriálu), ale to co se týká celého seriálu - tedy lidstva....to už píšou scénáře,ti co mají moc a díky tomu, že mají moc, tak v lidech vyvolávají nejistotu, strach a bezmoc. Málokdo si uvědomuje, že sledováním katastrofických scénářů (teď nemyslím katastrofy jako živelné pohromy....o tom někdy jindy) v TV, v rádiích, tisku a všude jinde - přijímají jejich hru.....strachují se a podporují tuto myšlenku nebo myšlenky. Slýchávám často v práci, v ulicích, na zastávkách lidi jak se baví........oni se ani neznají, ale jak jsou plní strachu tak se baví o politice a dění ve světě a krátí si tím chvíli na autobus........nejčastější co slyším je něco ve stylu.... "Dobře už bylo - už nás čeká jenom bída, hlad, žízeň, vraždy atd. - líp už nebude, - jsou to .... ti naši ministři a politici, jen si hrabou do vlastních kapes......." Jsou naštvaní na politiky, na své nadřízené a sami na sebe na život který vedou. Je to jako davová psychóza tato lavinová hra strachu a většina se jí oddává. Vpouštějí si do srdcí a do myšlenek tyto strachy..... je to škoda, protože těch co se s tímto postojem neztotožňují a snaží se o pozitiva...........těch je málo. Záleží jen na nás, jak moc strachy, které na nás pouštějí přijmeme a je jen na nás jestli je podpoříme. Od toho se budou události odvíjet dál a ti mocní budou tahat jen za šňůrky.

Co dělat? HÓ-OPONOPONOVAT :O) a nepouštět do sebe jedy, kterými nás po částech snaží otrávit. Posílat všem lásku....mír a vnitřní klid. Hlavou zeď neprorazíme, ale jsem přesvědčená, že negativa s pozitivem jsou jako voda a olej.....smísí se jen na chvíli, ale znovu se oddělí... dobro a zlo, láska a nenávist......nesmíchá se na pořád, jen na chvíli a pak se oddělí.....teď záleží čeho bude víc....zatím strach nad jistotou vyhrává :o(.

Mějte se lidičky a smějte se.... otevřete svoje srdíčka a nenechte se pohlcovat strachy...s láskou pro vás pro otevření vašich srdcí naťukala na noťásku vaše Zrzka

23.9.2010


Sponzorované odkazy


načítá se...